161231-2025 - Wettbewerb
Polen – Ausbildung – Wsparcie szkoleniowo-doradcze gmin z terenu województwa warmińsko-mazurskiego w zakresie realizacji działań rewitalizacyjnych
Auftragsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWsparcie szkoleniowo-doradcze gmin z terenu województwa warmińsko-mazurskiego w zakresie realizacji działań rewitalizacyjnych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wsparcie szkoleniowo-doradcze gmin z terenu województwa warmińsko-mazurskiego w zakresie realizacji działań rewitalizacyjnych.
Interne KennungZP.272.1.32.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensPrzedmiotem zamówienia są usługi społeczne wymienione w załączniku nr XIV do dyrektywy 2014/24/UE
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
5. Los
LosLOT-0001