161267-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Softwarepaket und Informationssysteme – Aplikace ANPR, MMR pro mobilní kamerové systémy
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAplikace ANPR, MMR pro mobilní kamerové systémy
BeschreibungPředmětem je dodávka aplikace (vč. jejích aktualizací) pro rozpoznávání registrační značky vozidla včetně země vydání (ANPR) a kategorie, tovární značky a typu vozidla (MMR) pro celkem až 65 stávajících mobilních kamerových systémů zadavatele využívaných v rámci sledovacího systému na vybraných pozemních komunikací v rámci České republiky a případných dalších mobilních kamerových systémů zadavatele, které budou uvedeny do provozu v průběhu trvání smlouvy na plnění Veřejné zakázky, a poskytnutí příslušných licenčních oprávnění.
Interne KennungCEN/1000/466/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48810000 Informationssysteme, 72268000 Bereitstellung von Software
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenObjednatel si tímto v souladu s ust. § 100 Zákona vyhrazuje možnost rozšířit předmět plnění dle této Smlouvy o poskytnutí licenčních oprávnění dle této Smlouvy k Aplikaci, resp. Aktualizacím Aplikace (a spolu s tím i poskytnutí souvisejících Služeb) pro další kamerové systémy nad rámec 65 stávajících mobilních kamerových systémů Objednatele, které Objednatelem začne v průběhu trvání Smlouvy využívat v rámci sledovacího systému na vybraných pozemních komunikací v rámci České republiky, přičemž celkový počet těchto dalších mobilních kamerových systémů nepřesáhne 111 ks. Objednatel není povinen toto plnění odebrat. Objednatel bude Dodavatele o rozšíření předmětu plnění dle této Smlouvy informovat před požadovaným poskytnutím licence k Aplikaci k dalším mobilním kamerovým systémům dle tohoto odstavce Smlouvy; součástí písemného sdělení Objednatele bude počet mobilních kamerových systémů, jejich technická specifikace a datum spuštění Aplikace.