2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przebudowa drogi gminnej nr 112124L ulicy Koszary od km 0+000,00 do km 0+300,19, drogi wewnętrznej od km 0+000,00 do km 0+240,12 oraz drogi wewnętrznej od km 0+000,00 do km 0+248,28 w Zamościu
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie drogi gminnej nr 112124L ulicy Koszary od km 0+000,00 do km 0+300,19, przebudowa drogi wewnętrznej od km 0+000,00 do km 0+240,12, przebudowa drogi wewnętrznej od km 0+000,00 do km 0+248,28 w Zamościu (zwane dalej „Inwestycją”). 2. Przedmiotowe zadanie inwestycyjne ujęte jest w budżecie Miasta Zamość pn. „Przebudowa drogi gminnej nr 112124L ulicy Koszary od km 0+000,00 do km 0+300,19, przebudowa drogi wewnętrznej od km 0+000,00 do km 0+240,12, przebudowa drogi wewnętrznej od km 0+000,00 do km 0+248,28 w Zamościu”. 3. Zadanie ma zostać dofinansowane ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg pn.: „Przebudowa drogi gminnej nr 112124L ulicy Koszary od km 0+000,00 do km 0+300,19, przebudowa drogi wewnętrznej od km 0+000,00 do km 0+240,12, przebudowa drogi wewnętrznej od km 0+000,00 do km 0+248,28 w Zamościu”. Powołując się na art. 257 pkt 1 ustawy Pzp Zamawiający wskazuje, że może unieważnić niniejsze postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia w ramach źródła finansowania wskazanego w Rozdziale III pkt 3, nie zostaną mu przyznane. 4. Przebudowa drogi gminnej nr 112124L ulicy Koszary od km 0+000,00 do km 0+300,19, przebudowa drogi wewnętrznej od km 0+000,00 do km 0+240,12, przebudowa drogi wewnętrznej od km 0+000,00 do km 0+248,28 w Zamościu na działkach o nr ewidencyjnych:1/18, 1/9, 1/8, 1/12, 1/20, 1/23 ark. 65 Obręb 01 Miasto Zamość według dokumentacji technicznej opracowanej w branżach i uzyskanego pozwolenia na budowę nr 77/2025 z dnia 09.07.2025 r. znak: ST-LU-ZM/Decyzja/6428/2025. Zadanie obejmuje branże: drogową, sanitarną, elektryczną i telekomunikacyjną. 5. Szczegółowy opis i zakres robót do wykonania zawarty jest w dokumentacji projektowej stanowiącej odpowiednio załączniki do SWZ: Załącznik nr 12 – PZT, uzgodnienia, decyzje Załącznik nr 13 – Dokumentacja projektowa br. drogowa Załącznik nr 14 – Dokumentacja projektowa br. sanitarna Załącznik nr 15 – Dokumentacja projektowa br. elektryczna Załącznik nr 16 – Dokumentacja projektowa branża telekomunikacyjna Załącznik nr 17 – Opinia geotechniczna Załącznik nr 18 – Organizacja ruchu Załącznik nr 19 – Inwentaryzacja zieleni Załącznik nr 20 – Przedmiary robót, które stanowią jej integralną część oraz w Polskich Normach, krajowych ocenach technicznych, przepisach techniczno-budowlanych dotyczących dróg publicznych, a także w projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 11 do SWZ. Więcej w Rozdziale III specyfikacji warunków zamówienia.
Interne Kennung: RIM.272.5.2026.MSZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233120 Straßenbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten, 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 45232000 Bauarbeiten und zugehörige Arbeiten für Rohrleitungen und Kabelnetze, 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen, 45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie drogi gminnej nr 112124L ulicy Koszary od km 0+000,00 do km 0+300,19, przebudowa drogi wewnętrznej od km 0+000,00 do km 0+240,12, przebudowa drogi wewnętrznej od km 0+000,00 do km 0+248,28 w Zamościu (zwane dalej „Inwestycją”). 2. Przedmiotowe zadanie inwestycyjne ujęte jest w budżecie Miasta Zamość pn. „Przebudowa drogi gminnej nr 112124L ulicy Koszary od km 0+000,00 do km 0+300,19, przebudowa drogi wewnętrznej od km 0+000,00 do km 0+240,12, przebudowa drogi wewnętrznej od km 0+000,00 do km 0+248,28 w Zamościu”. 3. Zadanie ma zostać dofinansowane ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg pn.: „Przebudowa drogi gminnej nr 112124L ulicy Koszary od km 0+000,00 do km 0+300,19, przebudowa drogi wewnętrznej od km 0+000,00 do km 0+240,12, przebudowa drogi wewnętrznej od km 0+000,00 do km 0+248,28 w Zamościu”. Powołując się na art. 257 pkt 1 ustawy Pzp Zamawiający wskazuje, że może unieważnić niniejsze postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia w ramach źródła finansowania wskazanego w Rozdziale III pkt 3, nie zostaną mu przyznane. Więcej w Rozdziale III specyfikacji warunków zamówienia.