See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Przedłużenie posiadanych licencji oprogramowania wraz z prawem do bieżących aktualizacji oraz integracja systemów szpitalnych z PUI w ramach projektu pn. Transformacja cyfrowa Szpitala Wielospecjalistycznego w Jaworznie – integracja systemów, digitalizacja dokumentacji i wzrost cyberbezpieczeństwa”- II część
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w niniejszym przetargu jest przedłużenie posiadanych licencji oprogramowania wraz z prawem do bieżących aktualizacji oraz integracja systemów szpitalnych z PUI w ramach projektu pn. „Transformacja cyfrowa Szpitala Wielospecjalistycznego w Jaworznie – integracja systemów, digitalizacja dokumentacji i wzrost cyberbezpieczeństwa” (za wyjątkiem Pakietu 2, którego zakup nie jest objęty dofinansowaniem w ramach w/w programu). Projekt realizowany w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” będącej elementem komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”. Tytuł projektu: Transformacja cyfrowa Szpitala Wielospecjalistycznego w Jaworznie – integracja systemów, digitalizacja dokumentacji i wzrost cyberbezpieczeństwa. Nabór: KPOD.07.03-IP.10-001/25 Numer wniosku: KPOD.07.03-IP.10-0320/25
Interne Kennung: SZP.III.240/04/26/PN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 - Przedłużenie posiadanych licencji wraz z prawem do bieżących aktualizacji dla systemu HIS
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przedłużenie posiadanych licencji wraz z prawem do bieżących aktualizacji dla systemu HIS
Interne Kennung: Pakiet 1 - Przedłużenie posiadanych licencji wraz z prawem do bieżących aktualizacji dla systemu HIS
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 - Przedłużenie posiadanych licencji oraz nadzoru autorskiego dla systemu HIS (zakup ze środków własnych Szpitala)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przedłużenie posiadanych licencji oraz nadzoru autorskiego dla systemu HIS (zakup ze środków własnych Szpitala)
Interne Kennung: Pakiet 2 - Przedłużenie posiadanych licencji oraz nadzoru autorskiego dla systemu HIS (zakup ze środków własnych Szpitala)
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3 - Przedłużenie posiadanych licencji oraz wsparcia technicznego dla systemu RIS/PACS
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przedłużenie posiadanych licencji oraz wsparcia technicznego dla systemu RIS/PACS
Interne Kennung: Pakiet 3 - Przedłużenie posiadanych licencji oraz wsparcia technicznego dla systemu RIS/PACS
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4 - Przedłużenie obecnie użytkowanej licencji systemu LIS wykorzystywanego w pracowni mikrobiologii
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przedłużenie obecnie użytkowanej licencji systemu LIS wykorzystywanego w pracowni mikrobiologii
Interne Kennung: Pakiet 4 - Przedłużenie obecnie użytkowanej licencji systemu LIS wykorzystywanego w pracowni mikrobiologii
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5 - Przedłużenie licencji oprogramowania Osirix służącego do opisu badań radiologicznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przedłużenie licencji oprogramowania Osirix służącego do opisu badań radiologicznych
Interne Kennung: Pakiet 5 - Przedłużenie licencji oprogramowania Osirix służącego do opisu badań radiologicznych
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6 - Przedłużenie wsparcia systemu kolejkowego użytkowanego w Szpitalu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przedłużenie wsparcia systemu kolejkowego użytkowanego w Szpitalu
Interne Kennung: Pakiet 6 - Przedłużenie wsparcia systemu kolejkowego użytkowanego w Szpitalu
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7 - Przedłużenie licencji na dostęp do systemu telemedycznego na monitorowanie pacjentów w warunkach szpitalnych i domowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przedłużenie licencji na dostęp do systemu telemedycznego na monitorowanie pacjentów w warunkach szpitalnych i domowych
Interne Kennung: Pakiet 7 - Przedłużenie licencji na dostęp do systemu telemedycznego na monitorowanie pacjentów w warunkach szpitalnych i domowych
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8 - Wdrożenie integracji systemów szpitalnych (RIS/PACS) z Platformą Usług Inteligentnych (PUI)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wdrożenie integracji systemów szpitalnych (RIS/PACS) z Platformą Usług Inteligentnych (PUI)
Interne Kennung: Pakiet 8 - Wdrożenie integracji systemów szpitalnych (RIS/PACS) z Platformą Usług Inteligentnych (PUI)
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9 - Aktualizacja i przedłużenie wsparcia (3 lata) do obsługi posiadanych skanerów z integracją z posiadanym systemem AMMS i repozytorium EDM
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest aktualizacja i przedłużenie wsparcia (3 lata) do obsługi posiadanych skanerów z integracją z posiadanym systemem AMMS i repozytorium EDM
Interne Kennung: Pakiet 9 - Aktualizacja i przedłużenie wsparcia (3 lata) do obsługi posiadanych skanerów z integracją z posiadanym systemem AMMS i repozytorium EDM