161320-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Schuhwerk – Pracovní obuv pro zdravotnický personál II.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPracovní obuv pro zdravotnický personál II.
BeschreibungPředmětem plnění této veřejné zakázky jsou postupné dodávky pracovní obuvi pro zdravotnický personál pro potřeby Ústřední vojenské nemocnice – Vojenské fakultní nemocnice Praha v souladu se zadávacími podmínkami. Zboží musí být nové a splňovat veškeré technické parametry tak, jak jsou detailně vymezeny v zadávací dokumentaci.
Interne Kennung28884/2024-ÚVN
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18800000 Schuhwerk
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18830000 Sicherheitsschuhe
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem plnění této veřejné zakázky jsou postupné dodávky pracovní obuvi pro zdravotnický personál pro potřeby Ústřední vojenské nemocnice – Vojenské fakultní nemocnice Praha v souladu se zadávacími podmínkami. Zboží musí být nové a splňovat veškeré technické parametry tak, jak jsou detailně vymezeny v zadávací dokumentaci. Část 1 VZ se týká dodávky sálové obuvi - operační.
LosLOT-0002
BeschreibungPředmětem plnění této veřejné zakázky jsou postupné dodávky pracovní obuvi pro zdravotnický personál pro potřeby Ústřední vojenské nemocnice – Vojenské fakultní nemocnice Praha v souladu se zadávacími podmínkami. Zboží musí být nové a splňovat veškeré technické parametry tak, jak jsou detailně vymezeny v zadávací dokumentaci. Část 2 VZ se týká dodávky sálové obuvi - předsálí.