See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa gazów medycznych dla Szpitala Bielańskiego w Warszawie (ZP-13/2026)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa gazów medycznych.
Vorherige Bekanntmachung: 74256-2026
Interne Kennung: ZP-13/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Skrócenie terminu składania ofert wynika z zaistnienia stanu pilnej konieczności tj. zapewnienia ciągłości umów przetargowych. Ze względu na charakter przedmiotu zamówienia przygotowanie przez wykonawców ofert nie jest czasochłonne wobec czego skrócenie terminu składania ofert nie wpływa w żaden sposób na konkurencyjność postępowania.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24111500 Medizinische Gase
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET 1
Beschreibung: PAKIET 1 - gazy medyczne w butlach
Interne Kennung: PAKIET 1
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET 2
Beschreibung: PAKIET 2 - ciekły tlen medyczny
Interne Kennung: PAKIET 2
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET 3
Beschreibung: PAKIET 3 - sprężone powietrze medyczne
Interne Kennung: PAKIET 3
Los: LOT-0004
Titel: PAKIET 4
Beschreibung: PAKIET 4 - ciekły azot medyczny
Interne Kennung: PAKIET 4