161355-2026 - Ergebnis
Polen – Diätetische Erzeugnisse – Dostawy środków specjalnego przeznaczenia żywieniowego dieta ketogenna
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawy środków specjalnego przeznaczenia żywieniowego dieta ketogenna
BeschreibungPostępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 i następnych ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024r. poz. 1320 ze zm.) zwanej dalej także „Pzp”. Postępowanie o wartości zamówienia powyżej progów unijnych określonych w obwieszczeniu Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych wydanego na podstawie art. 3 ustawy Pzp. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu. Przedmiotem zamówienia są dostawy środków specjalnego przeznaczenia żywieniowego – dieta ketogenna, według poniższych części: Zadanie 1, Zadanie 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ww. części został wykazany i opisany w „Formularzu cenowym” (załącznik nr 2 do SWZ) oraz we wzorze umowy (załącznik nr 3 do SWZ) stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia. Warunki umowne realizacji przedmiotowego zamówienia publicznego zawiera wzór umowy, stanowiący integralną część SWZ. W przypadku zaistnienia podstaw do powierzenia przetwarzania danych osobowych Wykonawca zobowiązuje się do podpisania umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych (zgodnie z załącznikiem nr 11 do SWZ). W treści ogłoszenia podano szacunkową całkowitą wartość całego zamówienia, a także poszczególnych jego części. Przed wszczęciem postępowania nie przeprowadzono wstępnych konsultacji rynkowych.
Vorherige Bekanntmachung2402-2026
Interne KennungEZ/777/305/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15882000 Diätetische Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692510 Intravenöse Flüssigkeiten
5. Los
LosLOT-0002
TitelZadanie 1
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia ww. części został wykazany i opisany w „Formularzu cenowym” (załącznik nr 2 do SWZ) oraz we wzorze umowy (załącznik nr 3 do SWZ) stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia. W ogłoszeniu podano szacunkową całkowitą wartość przedmiotu zamówienia z „prawem opcji”.
Interne KennungZad. 1
Optionen
Beschreibung der OptionenPrawo opcji: Zamawiający dopuszcza możliwość skorzystania z prawa opcji zgodnie z art. 441 ustawy Pzp w przypadkach uzasadnionych koniecznością zabezpieczenia w okresie obowiązywania umowy niemożliwych do przewidzenia wcześniej potrzeb Zamawiającego wynikających ze zwiększonego zużycia asortymentu niż przewidywana, dotyczących dostaw przedmiotu zamówienia opisanego w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej SWZ). Realizując prawo opcji Zamawiający zastrzega sobie prawo zwiększenia ilości zamówienia podstawowego dostarczanego wyspecyfikowanego asortymentu wykazanego w „Formularzu cenowym”, który w przypadku wyboru oferty najkorzystniejszej stanowić będzie Załącznik nr 1 do umowy, w zakresie docelowej nieprzekraczającej ilości objętej prawem opcji wskazanej w „Formularzu cenowym”, z zachowaniem cen i warunków zamówienia podstawowego zawartych w SWZ, w tym w szczególności we wzorach umów, stanowiących jej integralną część. Zgodnie z powyższym wartością prawa opcji będzie iloczyn ilości objętych prawem opcji wskazanych w „Formularzu cenowym” i cen. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji po całkowitym zrealizowaniu ilości wyspecyfikowanych w zamówieniu podstawowym SWZ przez cały okres obowiązywania umowy. Prawo opcji zostało uwzględnione we wzorze umowy, stanowiącej integralną część SWZ.
LosLOT-0003
TitelZadanie 2
Interne KennungZad. 2
Haupteinstufung (cpv): 33692510 Intravenöse Flüssigkeiten