2. Verfahren
Verfahren
Titel: Snížení energetické náročnosti školní kuchyně SOŠ a SOU, Hradec Králové Vocelova 1338 – gastrotechnologie
Beschreibung: Předmětem plnění je dodávka gastrotechnologie včetně zaměření, montáže a souvisejících služeb a dodávek v rámci stavebních úprav a udržovacích pracích ve vnitřních částech 1.podzemního a 2.nadzemního podlaží stávající provozně-učební školní budovy SOŠ a SOU Vocelova v Hradci Králové. Technické podmínky dodávky gastrotechnologie včetně montáže a souvisejících služeb a dodávek je specifikován v technické specifikaci, která tvoří přílohu č. 3 těchto zadávacích podmínek.
Interne Kennung: CIRI/2025/328
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: dle zákona č. 134/2016 Sb.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55500000 Kantinen- und Verpflegungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001