2. Verfahren
Verfahren
Titel: " Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych zmieszanych i segregowanych, dzierżawa pojemników oraz wynajem toalet i umywalek przenośnych”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych zmieszanych i segregowanych, odbiór nieczystości płynnych, dzierżawa pojemników oraz wynajem toalet i umywalek przenośnych, w ilościach zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia - załącznik nr 2 do projektowanych postanowień umowy oraz formularzem cenowym - załącznik nr 2 do SWZ/Załącznik nr 3 do projektowanych postanowień umowy. Usługi ujęte w ramach opcji będą realizowane na zlecenie Zamawiającego, w cenach jednostkowych określonych w formularzu cenowym w terminie realizacji umowy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji usługi zawierają projektowane postanowienia umowy (wraz z załącznikami). Zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, zgodnie z zapisami projektowanych postanowień umowy stanowiącymi załącznik do SWZ. Zamawiający w formularzu cenowym określił podstawowy poziom zamówienia, który może poszerzyć poprzez zwiększenie ilości usługi do maksymalnej ilości określonej w tabeli w kolumnie „Ilość opcji”. Zamawiający zastrzega, iż usługi objęte prawem opcji muszą być realizowane na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego. Warunki zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy. Ilość usług dla poszczególnych części została określona w formularzu cenowym (załącznik nr 2 do SWZ).
Vorherige Bekanntmachung: 628525-2024
Interne Kennung: 22WOG-ZP.2712.60.2024/R/151/2600/U/PN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513200 Beseitigung von kommunalem Müll
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90410000 Abwassersammlung, 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych z nieruchomości niezamieszkałej z kompleksów wojskowych na terenie m. Olsztyn, Lipowiec, Ostróda, na których powstają odpady zmieszane i segregowane
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych zmieszanych i segregowanych w ilościach zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia - załącznik nr 2 do projektowanych postanowień umowy oraz formularzem cenowym - załącznik nr 2 do SWZ/Załącznik nr 3 do projektowanych postanowień umowy. Usługi ujęte w ramach opcji będą realizowane na zlecenie Zamawiającego, w cenach jednostkowych określonych w formularzu cenowym w terminie realizacji umowy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji usługi zawierają projektowane postanowienia umowy (wraz z załącznikami). Zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, zgodnie z zapisami projektowanych postanowień umowy stanowiącymi załącznik do SWZ. Zamawiający w formularzu cenowym określił podstawowy poziom zamówienia, który może poszerzyć poprzez zwiększenie ilości usługi do maksymalnej ilości określonej w tabeli w kolumnie „Ilość opcji”. Zamawiający zastrzega, iż usługi objęte prawem opcji muszą być realizowane na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego. Warunki zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy. Ilość usług dla poszczególnych części została określona w formularzu cenowym (załącznik nr 2 do SWZ).
Interne Kennung: 22WOG-ZP.2712.60.2024/R/151/2600/U/PN - część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, zgodnie z zapisami projektowanych postanowień umowy stanowiącymi załącznik do SWZ. Zamawiający w formularzu cenowym określił podstawowy poziom zamówienia, który może poszerzyć poprzez zwiększenie ilości usługi do maksymalnej ilości określonej w tabeli w kolumnie „Ilość opcji”. Zamawiający zastrzega, iż usługi objęte prawem opcji muszą być realizowane na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego. Warunki zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy.