2. Verfahren
Verfahren
Titel: Handboeken en werkboeken basisscholen en 't Schakeltje
Beschreibung: Levering van handboeken en werkboeken voor de leerlingen van de basisscholen SBS Dilsen 1 & 2 en voor de leerlingen van 't Schakeltje. Inclusief leesmethode Hup&Aap Inlclusief leermethode Frans Casse-cou
Interne Kennung: PPP01F-3726/5063/2025021
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22112000 Lehrbücher
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025021_1