2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi transmisji danych w sieci rozległej WAN i dostępu do sieci Internet.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego usług transmisji danych w sieci rozległej WAN sądów administracyjnych oraz usług dostępu do sieci Internet. 2. W ramach realizacji zamówienia Wykonawca w szczególności zapewni: 1) działanie sieci rozległej WAN składającej się z: a) połączeń w technologii MPLS wszystkich lokalizacji wymienionych w załączniku nr 2 do SWZ, z Centrum Podstawowym i Centrum Zapasowym; b) połączenia w technologii DWDM pomiędzy Centrum Podstawowym i Centrum Zapasowym; - w sposób gwarantujący logiczną separację ruchu danych Zamawiającego od danych innych klientów Wykonawcy; 2) dostęp do sieci Internet z Centrum Podstawowego i Centrum Zapasowego. 3. Szczegółowy opis, wymagania i zasady realizacji przedmiotu zamówienia zostały określone w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 4 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 749753-2025
Interne Kennung: WAG.262.6.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72720000 Fernnetzdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72318000 Datenübertragung, 32260000 Datenübertragungsanlagen, 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 32430000 Fernnetz
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługi transmisji danych w sieci rozległej WAN i dostępu do sieci Internet
Interne Kennung: WAG.262.8.2025