2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup usługi zapewnienia ciągłości i jakości pracy drukarek na rzecz wojewódzkich samorządowych jednostek organizacyjnych na lata 2024-2026
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest zakup usługi zapewnienia ciągłości i jakości pracy drukarek na rzecz wojewódzkich samorządowych jednostek organizacyjnych (WSJO) na lata 2024-2026. Usługa obejmuje wszelkie czynności związane z zapewnieniem przez Wykonawcę ciągłości działania Urządzeń oraz odpowiedniej jakości pracy Urządzeń, do których należą w szczególności: 1) zapewnienie materiałów eksploatacyjnych do urządzeń, w tym tonerów i zszywek (z wyłączeniem papieru), 2) dokonywanie wszelkich czynności serwisowych, w tym napraw urządzeń, zapewnienie części zamiennych do urządzeń w ramach realizowanych napraw oraz dokonywanie przeglądów okresowych oraz gwarancyjnych urządzeń objętych gwarancją.
Vorherige Bekanntmachung: 581272-2024
Interne Kennung: OR-D-III.272.82.2024.MK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający obecnie ma zawartą umowę, która wygasa z początkiem października. W związku z tym zachodzi pilna przesłanka wyboru nowego Wykonawcy.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50323000 Wartung und Reparatur von Computerperipheriegeräten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30124300 Trommeln für Büromaschinen, 30124000 Teile und Zubehör für Büromaschinen, 30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup usługi zapewnienia ciągłości i jakości drukarek na rzecz wojewódzkich samorządowych jednostek organizacyjnych na lata 2024-2026
Beschreibung: Zakup usługi zapewnienia ciągłości i jakości drukarek na rzecz wojewódzkich samorządowych jednostek organizacyjnych na lata 2024-2026