See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa infrastruktury informatycznej na potrzeby środowisk OT dla PGE Dystrybucja S.A. Oddział Łódź
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest Rozbudowa infrastruktury informatycznej na potrzeby środowisk OT dla PGE Dystrybucja S.A. Oddział Łódź. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 776146-2025
Interne Kennung: POST/DYS/OLD/GZ/04114/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
5. Los
Los: LOT-0001