2. Verfahren
Verfahren
Titel: FVE SAXONIE 50MWp, Most Třebušice – elektroinstalace
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka a instalace kabelového vedení VN a NN, rozváděčů a řídícího systému pro fotovoltaickou elektrárnu (FVE) včetně veškerých souvisejících zařízení a technologií (zejména mechanická a elektrická část FVE pole, rozvody NN a VN, uzemnění FVE, ochrana FVE před bleskem a řídicí systém), a to dle specifikace uvedené v této dokumentaci a v příloze č. 1 této dokumentace. Předmětem plnění veřejné zakázky je dále realizace souvisejících prací v rozsahu a dle přílohy č. 1 této zadávací dokumentace (Projektové dokumentace zpracované obchodní společností ZERO-e s.r.o., se sídlem Školská 228, 53353 Pardubice, IČO: 14416697) vč. přípravy napojení FVE na lokální distribuční soustavu. Rozvaděče 35 kV pro vyvedení výkonu budou umístěny v předávacích stanicích RP1 a RP2; tyto rozvaděče 35 kV budou označeny jako AVA. Součástí veřejné zakázky je rovněž dodávka veškerého potřebného SW pro FVE. Součástí veřejné zakázky není dodávka fotovoltaických panelů, transformátorů a střídačů. Součástí veřejné zakázky rovněž není realizace nosného a kotvícího systému pro fotovoltaické panely, výstavba komunikací a zemní práce. Zadavatel pro vyloučení případných pochybností uvádí, že součástí díla bude pouze nové zařízení, které nebylo předmětem odpisu, tedy zadavatel bude prvním uživatelem tohoto zařízení. Nesmí se jednat o repasované zařízení nebo zařízení, které již bylo používáno u jiných subjektů. Předmět plnění veřejné zakázky je spolufinancován ze Státního fondu životního prostředí České republiky v rámci Programu „Nové obnovitelné zdroje v energetice (RES+) financovaného z prostředků Modernizačního fondu, v rámci výzvy ModF- RES+ č. 2/2022, název projektu: Saxonie Dodavatel bude realizovat předmět plnění veřejné zakázky na základě smlouvy a dle nejvyšších standardů profesní efektivity a kvality. Dodavatel bude při realizaci plnění veřejné zakázky respektovat platný právní řád České republiky. Obsahuje-li zadávací dokumentace (zadávací podmínky), vč. všech příloh požadavky nebo odkazy na obchodní firmy, názvy nebo jména a příjmení, specifická označení zboží a služeb, které platí pro určitou osobu, popřípadě její organizační složku za příznačné, patenty na vynálezy, užitné vzory, průmyslové vzory, ochranné známky nebo označení původu, zadavatel připouští i jiné kvalitativně a technicky obdobné či lepší plnění.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31200000 Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31320000 Stromverteilerkabel, 09332000 Sonnenenergieanlage
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 01