See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja maszyny wyciągowej górniczego wyciągu szybowego szybu „Piotr” w przedziale wschodnim z podziałem na zadania dla potrzeb PGG S.A. Oddział KWK Mysłowice-Wesoła
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej SOPZ) zawarty jest w załączniku nr 1
Vorherige Bekanntmachung: 571742-2025
Interne Kennung: 602500189
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51541100 Installation von Bergbaumaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Zadanie nr 1- Modernizacja maszyny wyciągowej górniczego wyciągu szybowego szybu „Piotr” w przedziale wschodnim w zakresie układu zasilania i sterowania
Interne Kennung: 602500189_Zadanie 1
Los: LOT-0002
Beschreibung: Zadanie 2: Modernizacja maszyny wyciągowej górniczego wyciągu szybowego szybu „Piotr” w przedziale wschodnim w zakresie łączności telefonicznej szybowej
Interne Kennung: 602500189 Zadanie 2