See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup sprzętu do celów przeciwdziałania klęskom żywiołowym na potrzeby OSP w Nietulisku Dużym, Gmina Kunów
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pod nazwą: „Zakup sprzętu do celów przeciwdziałania klęskom żywiołowym na potrzeby OSP w Nietulisku Dużym, Gmina Kunów”. Zadanie współfinansowane z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Działania 2.5 „Gospodarowanie zasobami wody i przeciwdziałanie klęskom żywiołowym” Priorytet 2. „Fundusze Europejskie dla środowiska”. Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 20212027. Zadanie pod nazwą: „Zakup sprzętu do celów przeciwdziałania klęskom żywiołowym na potrzeby OSP w Nietulisku Dużym, Gmina Kunów” obejmuje: Zadanie nr 1 pn.: Zakup ciężkiego samochodu strażackiego z wyposażeniem Zadanie nr 2 pn.: Zakup quada strażackiego z wyposażeniem Zadanie nr 3 pn.: Zakup specjalistycznego sprzętu ciężkiego, wysokiej specjalizacji i innego sprzętu dla OSP 2. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Nietulisku Dużym w zakresie: Zadanie nr 1: Zakup jednej sztuki nowego, ciężkiego samochodu pożarniczego (ratowniczo gaśniczy) z wyposażeniem o napędzie 4x4. Szczegółowy opis oraz wymagania Zamawiającego znajdują się w wymaganiach technicznoużytkowych dla ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego z napędem 4x4, stanowiących załącznik numer 8.1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. Zamawiający wymaga, aby w chwili odbioru pojazd był zatankowany do pełna. Zadanie nr 2.Zakup jednej sztuki pojazdu terenowego 4x4 typu quad, z pługiem, oświetleniem i oznakowaniem specjalistycznym dla pojazdu służb ratowniczych, z przyczepką do transportu sprzętu, ewentualnych osób poszkodowanych czy poszukiwanych, radiostacją i interkomem. Szczegółowy opis oraz wymagania Zamawiającego znajdują się w wymaganiach technicznoużytkowych dla quada z napędem 4x4, stanowiących załącznik numer 8.2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. Zamawiający wymaga, aby w chwili odbioru pojazd był zatankowany do pełna. Zadanie nr 3. Zakup sprzętu służącego ograniczeniu i likwidacji zagrożeń dla środowiska, jakim są pożary czy powodzie. Szczegółowy opis oraz wymagania Zamawiającego znajdują się w wymaganiach technicznoużytkowych dla sprzętu, stanowiących załącznik numer 8.3 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. 8. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załącznikach numer 8.18.3 do Specyfikacji Warunków Zamówienia wymagania techniczno-użytkowe. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia określa „wzór umowy” załącznik numer 6 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: ZP.I.271.11.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1.Niniejsze postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy Prawo zamówień publicznych oraz niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia. 2.Szacunkowa wartość przedmiotowego zamówienia przekracza kwotę określoną w obwieszczeniu Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych, wydanym na podstawie art. 3 ust. 2 ustawy Prawo zamówień publicznych. 3.Zamawiający przewiduje zastosowanie tak zwanej procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, to jest Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 4.Zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty wzywa Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni, aktualnych na dzień złożenia podmiotowych środków dowodowych.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge, 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit, 42415320 Ausrüstung für Rettungsfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 pn.: Zakup ciężkiego samochodu strażackiego z wyposażeniem
Beschreibung: Zakup jednej sztuki nowego, ciężkiego samochodu pożarniczego (ratowniczo-gaśniczy) z wyposażeniem o napędzie 4x4. Szczegółowy opis oraz wymagania Zamawiającego znajdują się w wymaganiach technicznoużytkowych dla ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego z napędem 4x4, stanowiących załącznik numer 8.1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. Zamawiający wymaga, aby w chwili odbioru pojazd był zatankowany do pełna.
Interne Kennung: ZP.I.271.11.2024 (1)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 pn.: Zakup quada strażackiego z wyposażeniem
Beschreibung: Zakup jednej sztuki pojazdu terenowego 4x4 typu quad, z pługiem, oświetleniem i oznakowaniem specjalistycznym dla pojazdu służb ratowniczych, z przyczepką do transportu sprzętu, ewentualnych osób poszkodowanych czy poszukiwanych, radiostacją i interkomem. Szczegółowy opis oraz wymagania Zamawiającego znajdują się w wymaganiach technicznoużytkowych dla quada z napędem 4x4, stanowiących załącznik numer 8.2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. Zamawiający wymaga, aby w chwili odbioru pojazd był zatankowany do pełna.
Interne Kennung: ZP.I.271.11.2024 (2)
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 pn.: Zakup specjalistycznego sprzętu ciężkiego, wysokiej specjalizacji i innego sprzętu dla OSP
Beschreibung: Zakup sprzętu służącego ograniczeniu i likwidacji zagrożeń dla środowiska, jakim są pożary czy powodzie. Szczegółowy opis oraz wymagania Zamawiającego znajdują się w wymaganiach technicznoużytkowych dla sprzętu, stanowiących załącznik numer 8.3 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: ZP.I.271.11.2024 (3)
Haupteinstufung (cpv): 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42415320 Ausrüstung für Rettungsfahrzeuge