2. Verfahren
Verfahren
Titel: D35 Opatovice - Časy, III/29810 Sezemice - Dříteč - Bukovina n. L., oprava návozových tras, I. etapa, ZBV 1 ZL 3, 000 - Vedlejší a ostatní náklady
Beschreibung: Oprava degradovaných vozovek na silnicích II. a III. třídy v souvislosti s výstavbou dálnice D35, kdy nákladní dopravou přepravující materiál na stavbu došlo k četným poruchám vozovek
Interne Kennung: 11PT-005155
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233223 Aufbringen von Fahrbahnschichten
5. Los
Los: LOT-0001