See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa serwerów obliczeniowych ARM64, x86-64 z akceleratorami graficznymi GPU oraz licencji do wirtualizacji dostępu do serwera dla projektu pn. „Krajowe laboratorium sieci i usług 5G wraz z otoczeniem” z prawem opcji
Beschreibung: Zakup i dostawa serwerów obliczeniowych ARM64, x86-64 z akceleratorami graficznymi GPU oraz licencji do wirtualizacji dostępu do serwera dla projektu pn. „Krajowe laboratorium sieci i usług 5G wraz z otoczeniem” z prawem opcji
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I : Serwer obliczeniowy bazujący na wielordzeniowym procesorze ARM 64 z akceleratorem graficznym GPU i dodatkową kartą sieciową - 1 szt. + 2 szt. z prawem opcji
Beschreibung: Część I : Serwer obliczeniowy bazujący na wielordzeniowym procesorze ARM 64 z akceleratorem graficznym GPU i dodatkową kartą sieciową - 1 szt. + 2 szt. z prawem opcji
Interne Kennung: WEITI/4/ZP/2026/1036 Część I
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Serwer obliczeniowy bazujący na wielordzeniowym procesorze ARM 64 z akceleratorem graficznym GPU i dodatkową kartą sieciową – 2 szt.
Los: LOT-0002
Titel: Część II : Zestaw licencji do wirtualizacji dostępu do usług i zdalnego pulpitu systemu Windows Server 2025 Datacenter (w wersji EDU) – 12 zestawów.
Beschreibung: Część II : Zestaw licencji do wirtualizacji dostępu do usług i zdalnego pulpitu systemu Windows Server 2025 Datacenter (w wersji EDU) – 12 zestawów.
Interne Kennung: WEITI/4/ZP/2026/1036 Część II