See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Documentcreatietool
Beschreibung: Met deze offerteaanvraag wordt u uitgenodigd een inschrijving in te dienen voor de Europese aanbesteding voor een documentcreatietool (ook wel genoemd: documentgenerator) en overige bijbehorende dienstverlening voor gemeente Zutphen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
16167-2026 - Resultaat
Nederland – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – Documentcreatietool
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Documentcreatietool
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000