2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding schoonmaak en glasbewassing
Beschreibung: De opdracht omvat het leveren van schoonmaakonderhoud (dagelijks, periodiek en regie) en glasbewassing binnen de panden van de Opdrachtgever. Opdrachtgever wenst door middel van een openbare Europese aanbesteding per perceel een overeenkomst te sluiten met één Inschrijver die de beste prijs/kwaliteitverhouding heeft aangeboden in het betreffende perceel. Onder de scope van de opdracht valt in ieder geval, maar niet uitsluitend, het volgende: - Reguliere dagelijkse schoonmaakwerkzaamheden op basis van resultaatgerichte schoonmaak; - Periodiek (vloer)onderhoud; - Regiewerkzaamheden; - Glasbewassing. De omvang van de opdracht voor schoonmaak bedraagt ongeveer 60.000 m2 met een totaal van 8 schoollocaties en 1 bestuurskantoor. Het bewasbare oppervlakte bedraagt ongeveer 33.570 m2 in totaal.
Interne Kennung: KQJK01-11-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De opdracht omvat het leveren van schoonmaakonderhoud (dagelijks, periodiek en regie) en glasbewassing binnen de panden van de Opdrachtgever. Opdrachtgever wenst door middel van een openbare Europese aanbesteding per perceel een overeenkomst te sluiten met één Inschrijver die de beste prijs/kwaliteitverhouding heeft aangeboden in het betreffende perceel. Onder de scope van de opdracht valt in ieder geval, maar niet uitsluitend, het volgende: - Reguliere dagelijkse schoonmaakwerkzaamheden op basis van resultaatgerichte schoonmaak; - Periodiek (vloer)onderhoud; - Regiewerkzaamheden; - Glasbewassing.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911300 Fensterreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Perceel 1: Locatie Brandenberg, Eijkhagencollege en locatie Holz; 3 scholen
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Deze overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van vier (4) jaar. Na deze periode vervalt de overeenkomst van rechtswege. De Opdrachtgever heeft de mogelijkheid de overeenkomst drie (3) maal te verlengen met een periode van twaalf (12) maanden
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2
Beschreibung: Perceel 2: Locatie Sintermeerten, Nieuwe Thermen en PPL; 3 scholen
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3
Beschreibung: Perceel 3: Locatie Herle, Bernardinus en bestuursbureau SVO|PL. 2 scholen en 1 bestuursbureau.
Interne Kennung: 3