2. Verfahren
Verfahren
Titel: verwerking aan te leveren babyluiers en route-ingezameld incontinentiemateriaal
Beschreibung: Aankondiging van vrijwillige transparantie vooraf ivm artikel 2.32 lid 1 sub b no 2 Aanbestedingswet. Omvang van de opdracht van 1-1-2025 tm 31-12-2028
Interne Kennung: 2024/660/MV
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: De aanbestedende dienst doet een beroep op artikel 2.32 lid 1 sub b no 2 van de Aanbestedingswet, omdat zij stelt dat mededinging in dit concrete geval ontbreekt en Leverancier om technische redenen als enige op de markt kan voldoen verwerking/recycling van babyluiers - en route-ingezameld incontinentiemateriaal in deze aard en omvang van de opdracht. Regionale functie en continuïteit en aan- en afvoer in de regio is van belang om dit materiaal duurzaam te laten recyclen en er geen redelijk alternatief is op dit moment. De gemeente Tilburg is voornemens om binnen de looptijd van de gegunde opdracht een marktconsultatie op te starten om tijdig de markt te bevragen ten behoeve van de dienstverlening na 2028.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschreibung: verwerking aan te leveren babyluiers- en route-ingezameld incontinentiemateriaal Omvang 1-1-2025 t/m 31-12-2028
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen