2. Verfahren
Verfahren
Titel: ENERGETICKY ÚSPORNÁ OPATŘENÍ V BUDOVĚ ÚV ČR, VLADISLAVOVA 4, PRAHA 1 – NOVÉ MĚSTO
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je návrh a realizace opatření metodou EPC, tedy se zárukou za úsporu energie, v souladu se zákonem č. 406/2000 Sb., o hospodaření s energií. Zadavatel požaduje, aby účastníci zadávacího řízení navrhli a realizovali taková opatření, kte-rá zajistí splnění parametrů v oblasti snížení energetické náročnosti objektu dle zadaných mi-nimálních hodnot, které jsou uvedeny v energetickém posouzení objektu. Jedná se o komplexní veřejnou zakázku zahrnující přípravu, realizaci a následné dlouhodobé sledování a vyhodnocování výsledků realizovaných opatření zajišťujících požadovaný energe-ticky efektivní provoz (po dobu nejméně 5 let), přičemž dodavatel, se kterým bude uzavřena smlouva, poskytne zadavateli smluvní záruku za dosažení smluvně stanovených úspor ener-gie a za dosažení očekávaných ekonomických přínosů projektu. Dodavatel navrhne prove-dení tzv. povinných opatření specifikovaných v čl. 2.6. zadávací dokumentace, a navrhne další pro objekt vhodná opatření a zahrne všechna opatření do projektu EPC, který následně v objektu zrealizuje.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: § 60 a násl. ZZVZ
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71314000 Dienstleistungen im Energiebereich
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 09310000 Elektrizität, 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten, 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 11165-2025-UVCR
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09310000 Elektrizität, 45000000 Bauarbeiten, 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen