See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Emisja naziemna programów radiowych (UEN)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest emisja sygnałów modulujących audio oraz sterujących RDS (Radio Data System) programów radiowych Zamawiającego. Zadanie podzielone jest na 4 części wg zasady: jedna część zadania dotyczy jednej lokalizacji obiektu nadawczego
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64228200 Dienstleistungen des Übertragens von Hörfunksendungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: RTCN Szczecin/Kołowo
Beschreibung: RTCN Szczecin/Kołowo, 60,00 kW (z tolerancją -10%)
Los: LOT-0002
Titel: RTCN Białogard/Sławoborze
Beschreibung: RTCN Białogard/Sławoborze,10,00 kW (z tolerancją -10%)
Los: LOT-0003
Titel: RTON Świnoujście/Chrobrego
Beschreibung: RTON Świnoujście/Chrobrego, 10,00 kW (z tolerancją - 10%)
Los: LOT-0004
Titel: RSN Szczecin/Warszewo
Beschreibung: RSN Szczecin/Warszewo, 0,60 kW (z tolerancją -10%)