See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poradenské činnosti pro Kraj Vysočina II.
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky (dále také jen „VZ“) je zajištění poradenských činností (dále jen „PČ“) dle § 105 odst. 1 písm. a) zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „ZoZ“) pro uchazeče a zájemce o zaměstnání a účastníky pracovní rehabilitace (dále jen „účastník/účastníci PČ“). PČ jsou techniky zaměřené na vyhledávání zaměstnání a na další aktivity směřující k pracovnímu uplatnění fyzických osob na trhu práce, kombinují zpravidla různé pedagogické, sociálně psychologické a poradenské přístupy a formy práce s účastníky PČ jako jsou skupinová či individuální práce, prezentace, diskuse, nácvik dovedností, hraní rolí, poskytování zpětné vazby apod.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80570000 Ausbildung in der Persönlichkeitsentwicklung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Bilanční diagnostika
Beschreibung: Cílem poradenské činnosti (dále jenom PČ) je získat zdroj informací k využití potenciálu každého účastníka PČ, k rozpoznání a hodnocení jeho vlastních schopností a nastavení reálných představ o budoucí pracovní seberealizaci a doporučení realizátora bilanční diagnostiky (dále jen „BD“) k dalšímu poradenskému postupu prováděném ÚP ČR.
Interne Kennung: č. 1 VZ
Los: LOT-0002
Titel: Hledání zaměstnání
Beschreibung: Poradenský program bude zaměřen na motivaci a aktivizaci účastníků k uplatnění na trhu práce, a to prostřednictvím osvojení znalostí pro lepší orientaci na trhu práce, nácviku dovedností a technik vyhledávání zaměstnání a sebepoznání. Cílem je, aby účastníci poradenského programu Hledání zaměstnání získali osobní zkušenost s tím, jak působí na druhé při hledání zaměstnání, aby zjistili, jaké jsou jejich silné stránky a co by měli při hledání zaměstnání změnit/zlepšit. Dalším cílem je vytvoření osobního portfolia.
Interne Kennung: č.2 VZ
Los: LOT-0003
Titel: Sebepoznávání a sebeprezentace na trhu práce
Beschreibung: Cílem poradenského programu bude posílit realistické sebehodnocení, rozpoznat silné stránky, zmapovat klíčové dovednosti a využitelný pracovní potenciál. Stanovit vhodné kariérové cíle a rozvíjet základní komunikační dovednosti pro kontaktování zaměstnavatele za účelem získání zaměstnání. Zaměřit se na nácvik vhodného způsobu sebeprezentace na trhu práce.
Interne Kennung: č.3 VZ
Los: LOT-0004
Titel: Pracovně-právní a finanční gramotnost
Beschreibung: Poradenský program bude zaměřen na předání informací z oblasti pracovně-právní problematiky a osvojení základů finanční gramotnosti, která je prevencí i pomocí těm, kteří již problémy s předlužením mají.
Interne Kennung: č.4 VZ
Los: LOT-0005
Titel: Poradenství k podnikání
Beschreibung: Cílem poradenského programu je příprava účastníků na zahájení samostatné výdělečné činnosti. Účastníci si ověří vlastní předpoklady pro zahájení samostatné výdělečné činnosti, resp. založení soukromé firmy (osobnostní charakteristiky včetně motivace, rodinné zázemí, finanční, lidské a další zdroje atd.). Seznámí se s příslušnými právními předpisy, s ekonomickou a administrativní stránkou podnikání, s možnostmi podpory začínajících podnikatelů ze strany státu apod. Naučí se, jak postupovat a co všechno je třeba zohlednit při tvorbě konkrétního podnikatelského plánu. Naučí se zmapovat podmínky pro podnikání v příslušném oboru a lokalitě.
Interne Kennung: č.5 VZ