2. Verfahren
Verfahren
Titel: AnnoNu Meerkring - ICT-Hardware 2026-2030
Beschreibung: De scope is zoveel als mogelijk functioneel omschreven. De functionele eisen zijn opgenomen in het programma van eisen zoals bijgevoegd als bijlage bij deze aanbestedingsleidraad. De overkoepelende functionele scope bestaat uit de kwalitatief hoogwaardige vervanging en aanvulling van hardware die op de scholen in gebruik is voor actueel beschikbare hardware. De nieuwe hardware dient daarbij aan te sluiten op de hardware die al in gebruik is. Het betreft alle hardware die een gebruiker (leerling en medewerker) nodig heeft bij een (leerling)bureau, danwel in de klas. De maximale waarde wordt gesteld op € 5.020.000,- exclusief btw, zijnde € 6.076.000- inclusief btw. In de maximale waarde is ten opzichte van de raming rekening gehouden met ongeveer 50% onvoorziene omstandigheden. Deze onvoorziene omstandigheden zien op de fluctuatie van leerlingaantallen en medewerkers-aantallen en mede ook op de levensduur en omloopsnelheid van ICT Hardware. Aanbestedende dienst wenst een ARIV-2018 Raamovereenkomst te sluiten met drie (3) leverancier voor de looptijd van vier (4) jaar voor de levering van ICT-Hardware.
Interne Kennung: 2601261159
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30000000 Maschinen, Material und Zubehör für Büro und Computer, außer Möbeln und Softwarepaketen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1