2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pořízení a instalace solárních fotovoltaických systémů v městských objektech Dolní Bousov
Beschreibung: 1. Etapa Zajištění žádosti o připojení k distribuční soustavě a zajištění smlouvy o připojení výrobny/výroben u příslušného distributora elektrické energie. 2. Etapa Samotná realizace solárních fotovoltaických systémů v městských objektech Dolní Bousov, přičemž Pro Čistírnu odpadních vod (ČOV) se jedná o osazení max. 104 ks fotovoltaických panelů, o jmenovitém výkonu jednoho panelu min. 480 Wp, s účinností modulu min. 22 %. Celkový výkon FVE bude min. 49,92 kWp. Bateriový systém bude o kapacitě min. 45 kWh. Pro Dům s pečovatelskou službou (DPS) se jedná o osazení celkem max. 32 ks fotovoltaických panelů, výkonu jednoho panelu min. 480 Wp, s účinností modulu min. 22 %. Celkový výkon FVE bude min. 15,36 kWp. Bateriový systém bude o využitelné kapacitě min. 20 kWh. Pro Hasičskou zbrojnici se jedná o osazení celkem max. 41 ks fotovoltaických panelů, výkonu jednoho panelu min. 480 Wp, s účinností modulu min. 22 %. Celkový výkon FVE bude min. 19,68 kWp. Bateriový systém bude o využitelné kapacitě min. 20 kWh. Pro Lékárnu, Zahradní 616 se jedná o osazení celkem max. 21 ks fotovoltaických panelů, výkonu jednoho panelu min. 480 Wp, s účinností modulu min. 22 %. Celkový výkon FVE bude min. 10,08 kWp. Bateriový systém bude o využitelné kapacitě min. 10 kWh. Pro MŠ, Školní 186 se jedná o osazení celkem max. 48 ks fotovoltaických panelů, výkonu jednoho panelu min. 480 Wp, s účinností modulu min. 22 %. Celkový výkon FVE bude min. 23,04 kWp. Bateriový systém bude o využitelné kapacitě min. 25 kWh. Pro MŠ, Zahradní 534 se jedná o osazení celkem max. 84 ks fotovoltaických panelů, výkonu jednoho panelu min. 480 Wp, s účinností modulu min. 22 %. Celkový výkon FVE bude min. 40,32 kWp. Bateriový systém bude o využitelné kapacitě min. 40 kWh. Pro Základní školu, Školní 74 se jedná o osazení celkem max. 104 ks fotovoltaických panelů, výkonu jednoho panelu min. 480 Wp, s účinností modulu min. 22 %. Celkový výkon FVE bude min. 49,92 kWp. Bateriový systém bude o využitelné kapacitě min. 50 kWh. Součástí předmětu plnění jsou také úkony nezbytné k zajištění příslušných dokladů, provedení ověřovacího a zkušebního provozu včetně zaškolení obsluhy, zakreslení skutečného provedení díla, zajištění žádosti k procesu Umožnění trvalého provozu (UTP) výrobny k distribuční soustavě. 3. Etapa Zajištění administrace žádostí o Umožnění trvalého provozu (UTP) u provozovatele distribuční sítě až do připojení výroben k distribuční soustavě
Interne Kennung: FVE2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09330000 Solarenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09330000 Solarenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Etapa Zajištění žádosti o připojení k distribuční soustavě a zajištění smlouvy o připojení výrobny/výroben u příslušného distributora elektrické energie. 2. Etapa Samotná realizace solárních fotovoltaických systémů v městských objektech Dolní Bousov, přičemž Pro Čistírnu odpadních vod (ČOV) se jedná o osazení max. 104 ks fotovoltaických panelů, o jmenovitém výkonu jednoho panelu min. 480 Wp, s účinností modulu min. 22 %. Celkový výkon FVE bude min. 49,92 kWp. Bateriový systém bude o kapacitě min. 45 kWh. Pro Dům s pečovatelskou službou (DPS) se jedná o osazení celkem max. 32 ks fotovoltaických panelů, výkonu jednoho panelu min. 480 Wp, s účinností modulu min. 22 %. Celkový výkon FVE bude min. 15,36 kWp. Bateriový systém bude o využitelné kapacitě min. 20 kWh. Pro Hasičskou zbrojnici se jedná o osazení celkem max. 41 ks fotovoltaických panelů, výkonu jednoho panelu min. 480 Wp, s účinností modulu min. 22 %. Celkový výkon FVE bude min. 19,68 kWp. Bateriový systém bude o využitelné kapacitě min. 20 kWh. Pro Lékárnu, Zahradní 616 se jedná o osazení celkem max. 21 ks fotovoltaických panelů, výkonu jednoho panelu min. 480 Wp, s účinností modulu min. 22 %. Celkový výkon FVE bude min. 10,08 kWp. Bateriový systém bude o využitelné kapacitě min. 10 kWh. Pro MŠ, Školní 186 se jedná o osazení celkem max. 48 ks fotovoltaických panelů, výkonu jednoho panelu min. 480 Wp, s účinností modulu min. 22 %. Celkový výkon FVE bude min. 23,04 kWp. Bateriový systém bude o využitelné kapacitě min. 25 kWh. Pro MŠ, Zahradní 534 se jedná o osazení celkem max. 84 ks fotovoltaických panelů, výkonu jednoho panelu min. 480 Wp, s účinností modulu min. 22 %. Celkový výkon FVE bude min. 40,32 kWp. Bateriový systém bude o využitelné kapacitě min. 40 kWh. Pro Základní školu, Školní 74 se jedná o osazení celkem max. 104 ks fotovoltaických panelů, výkonu jednoho panelu min. 480 Wp, s účinností modulu min. 22 %. Celkový výkon FVE bude min. 49,92 kWp. Bateriový systém bude o využitelné kapacitě min. 50 kWh. Součástí předmětu plnění jsou také úkony nezbytné k zajištění příslušných dokladů, provedení ověřovacího a zkušebního provozu včetně zaškolení obsluhy, zakreslení skutečného provedení díla, zajištění žádosti k procesu Umožnění trvalého provozu (UTP) výrobny k distribuční soustavě. 3. Etapa Zajištění administrace žádostí o Umožnění trvalého provozu (UTP) u provozovatele distribuční sítě až do připojení výroben k distribuční soustavě.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Návrh smlouvy o dílo 16.2. Jedná se zejména o případ zajištění smlouvy o připojení výrobny k distribuční soustavě. Dodavatel bude mít nárok na prodloužení dílčího a konečného termínu plnění o dobu trvání příslušného prodlení, to však výlučně za předpokladu, že Objednatel s provozovatelem distribuční soustavy neuzavře smlouvu o připojení výrobny k distribuční soustavě ani do konce dílčího termínu plnění dle čl. 2.1.2.1. (1. etapa) této smlouvy o dílo. 16.3. Dále v případě vzniku překážek ze strany provozovatele distribuční soustavy, především ve smyslu překážek při administraci Umožnění trvalého připojení k distribuční soustavě (UTP), bránícím Zhotoviteli v plnění jeho závazků vyplývajících z této smlouvy, kterým Zhotovitel jednající s náležitou péčí nemohl zabránit. Zhotovitel bude mít nárok na prodloužení konečného termínu plnění o dobu trvání příslušného prodlení, to však výlučně za předpokladu, že provozovatel distribuční soustavy neumožní ani do konce dílčího termínu plnění dle čl. 2.1.2.3. (3. etapa) této smlouvy o dílo trvalé připojení k distribuční soustavě.