See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie dokumentacji projektowej z decyzjami administracyjnymi dla robót budowlanych w Nadleśnictwie Miechów (MRG 3) – 10 części
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej (zwanej dalej „dokumentacją”), obejmującej: opracowanie projektów budowlanych, uzyskanie wymaganych opinii, uzgodnień oraz decyzji administracyjnych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa budowlanego, pełnienie nadzoru autorskiego w trakcie realizacji inwestycji. Zamówienie podzielone jest na następujące części: Budowa zbiornika wodnego nr 1 w Leśnictwie Chrusty (nr inw. IN/2024/02/1). Budowa zbiornika wodnego nr 2 w Leśnictwie Chrusty (nr inw. IN/2024/02/2). Budowa zbiornika wodnego nr 3 w Leśnictwie Chrusty (nr inw. IN/2024/02/3). Budowa zbiornika retencyjnego w Leśnictwie Trzyciąż (nr inw. IN/2025/07/1). Przebudowa przepustu nr 1 pod drogą leśną w Leśnictwie Skała (nr inw. IN/2025/08/1). Przebudowa przepustu nr 2 pod drogą leśną w Leśnictwie Skała (nr inw. IN/2025/08/2). Przebudowa przepustu nr 1 w Leśnictwie Chrusty (nr inw. IN/2024/04). Przebudowa przepustu nr 2 w Leśnictwie Chrusty (nr inw. IN/2024/05). Przebudowa przepustu nr 3 w Leśnictwie Chrusty (nr inw. IN/2024/06). Przebudowa przepustu nr 4 w Leśnictwie Chrusty (nr inw. IN/2024/07). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ. Wykonawca związany jest ofertą przez 90 dni od dnia upływu terminu składania ofert, przy czym pierwszym dniem terminu związania ofertą jest dzień, w którym upływa termin składania ofert tj. do dnia 25 czerwca 2025 r. Przed zawarciem umowy w sprawie zamówienia publicznego, Wykonawca, którego oferta została uznana za najkorzystniejszą zobowiązany jest dopełnić następujących formalności: wnieść wymagane zabezpieczanie należytego wykonania umowy (dla każdej części odrębnie); przedłożyć Zamawiającemu do wglądu: kopię umowy regulującej współpracę Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (np. umowę konsorcjum), jeżeli zamówienie będzie realizowane przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, dokumenty potwierdzające posiadanie uprawnień do projektowania osób wskazanych przez Wykonawcę jako osoby wykonujące przedmiot zamówienia potwierdzających spełnienie warunku udziału w postępowaniu, dokument potwierdzający posiadanie ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej określony we wzorze umowy w sprawie zamówienia publicznego w wysokości: 500 000,00 zł dla części I; 500 000,00 zł dla części II; 500 000,00 zł dla części III; 500 000,00 zł dla części IV; 500 000,00 zł dla części V; 500 000,00 zł dla części VI; 500 000,00 zł dla części VII; 500 000,00 zł dla części VIII; 500 000,00 zł dla części IX; 500 000,00 zł dla części X; Umowa zostanie zawarta na podstawie złożonej oferty Wykonawcy. Zamawiający przewiduje możliwość zmian postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru Wykonawcy, w przypadku wystąpienia co najmniej jednej z okoliczności w niej wymienionych z uwzględnieniem podanych we wzorze umowy warunków ich wprowadzenia. Zabezpieczenie należytego wykonania umowy wynosić będzie 2% ceny łącznej wynikającej na daną część zamówienia (dany Pakiet). Stosownie do art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych)(Dz. Urz. UE L 119 z 04 maja 2016 r., str. 1 – „RODO”) Zamawiający informuje, iż administratorem danych osobowych jest Nadleśnictwo MIECHÓW. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych Osobowych p. Sebastian Strzech, z którym w sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych można skontaktować się za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem iod@comp-net.pl .
Interne Kennung: SA.270.3.1.2025.NMi
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Cześć 1 – Budowa zbiornika wodnego nr 1 w L-ctwie Chrusty - nr inw. IN/2024/02/1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej (zwanej dalej dokumentacją) wraz z uzyskaniem wymaganych przepisami prawa budowalnego opinii, uzgodnień i decyzji administracyjnych, oraz pełnieniem nadzoru autorskiego.
Interne Kennung: SA.270.3.1.2025.NMi_1
Los: LOT-0002
Titel: Cześć 2 – Budowa zbiornika wodnego nr 2 w L-ctwie Chrusty - nr inw. IN/2024/02/2
Interne Kennung: SA.270.3.1.2025.NMi_2
Los: LOT-0003
Titel: Cześć 3 – Budowa zbiornika wodnego nr 3 w L-ctwie Chrusty - nr inw. IN/2024/02/3
Interne Kennung: SA.270.3.1.2025.NMi_3
Los: LOT-0004
Titel: Cześć 4 – Budowa zbiornika retencyjnego w Leśnictwie Trzyciąż - nr inw. IN/2025/07/1
Interne Kennung: SA.270.3.1.2025.NMi_4
Los: LOT-0005
Titel: Cześć 5 – Przebudowa przepustu nr 1 pod drogą leśną w Leśnictwie Skała - nr inw. IN/2025/08/1
Interne Kennung: SA.270.3.1.2025.NMi_5
Los: LOT-0006
Titel: Cześć 6 – Przebudowa przepustu nr 2 pod drogą leśną w Leśnictwie Skała - nr inw. IN/2025/08/2.
Interne Kennung: SA.270.3.1.2025.NMi_6
Los: LOT-0007
Titel: Cześć 7 – Przebudowa przepustu nr 1 w Leśnictwie Chrusty - nr inw. IN/2024/04
Interne Kennung: SA.270.3.1.2025.NMi_7
Los: LOT-0008
Titel: Cześć 8 – Przebudowa przepustu nr 2 w Leśnictwie Chrusty - nr inw. IN/2024/05
Interne Kennung: SA.270.3.1.2025.NMi_8
Los: LOT-0009
Titel: Cześć 9 – Przebudowa przepustu nr 3 w Leśnictwie Chrusty - nr inw. IN/2024/06
Interne Kennung: SA.270.3.1.2025.NMi_9
Los: LOT-0010
Titel: Cześć 10 – Przebudowa przepustu nr 4 w Leśnictwie Chrusty - nr inw. IN/2024/07
Interne Kennung: SA.270.3.1.2025.NMi_10