See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa odczynników do badania moczu dla Polskiego Laboratorium Antydopingowego.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa odczynników do badania moczu na potrzeby Polskiego Laboratorium Antydopingowego podzielona na XIV (czternaście) odrębnych Części. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia i zakres ilościowy dla poszczególnych Części zamówienia zawarte są w ,,Opisie Przedmiotu Zamówienia – Formularzu asortymentowo - cenowym”, który stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sukcesywna dostawa odczynników do badania moczu dla Polskiego Laboratorium Antydopingowego - Część I.
Beschreibung: Zakup i sukcesywna dostawa odczynników do analizatora immunochemicznego COBAS e411 wskazanego producenta. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia i zakres ilościowy dla Części I zamówienia zawarte są w ,,Opisie Przedmiotu Zamówienia – Formularzu asortymentowo - cenowym”, który stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Część I zamówienia.
Interne Kennung: Część I
Los: LOT-0002
Titel: Sukcesywna dostawa odczynników do badania moczu dla Polskiego Laboratorium Antydopingowego - Część II.
Beschreibung: Zakup i sukcesywna dostawa odczynników do analizatora immunochemicznego IMMULITE 1000 wskazanego producenta. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia i zakres ilościowy dla Części II zamówienia zawarte są w ,,Opisie Przedmiotu Zamówienia – Formularzu asortymentowo - cenowym”, który stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Część II zamówienia.
Interne Kennung: Część II
Los: LOT-0003
Titel: Sukcesywna dostawa odczynników do badania moczu dla Polskiego Laboratorium Antydopingowego - Część III.
Beschreibung: Zakup i sukcesywna dostawa odczynników do przygotowania próbek wskazanego producenta. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia i zakres ilościowy dla Części III zamówienia zawarte są w ,,Opisie Przedmiotu Zamówienia – Formularzu asortymentowo - cenowym”, który stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Część III zamówienia.
Interne Kennung: Część III
Los: LOT-0004
Titel: Sukcesywna dostawa odczynników do badania moczu dla Polskiego Laboratorium Antydopingowego - Część IV.
Beschreibung: Zakup i sukcesywna dostawa odczynników do hydrolizy i innych etapów przygotowania próbek wskazanego producenta. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia i zakres ilościowy dla Części IV zamówienia zawarte są w ,,Opisie Przedmiotu Zamówienia – Formularzu asortymentowo - cenowym”, który stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Część IV zamówienia.
Interne Kennung: Część IV
Los: LOT-0005
Titel: Sukcesywna dostawa odczynników do badania moczu dla Polskiego Laboratorium Antydopingowego - Część V.
Beschreibung: Zakup i sukcesywna dostawa odczynników wskazanego producenta. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia i zakres ilościowy dla Części V zamówienia zawarte są w ,,Opisie Przedmiotu Zamówienia – Formularzu asortymentowo - cenowym”, który stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Część V zamówienia.
Interne Kennung: Część V
Los: LOT-0006
Titel: Sukcesywna dostawa odczynników do badania moczu dla Polskiego Laboratorium Antydopingowego - Część VI.
Beschreibung: Zakup i sukcesywna dostawa odczynników do elektroforezy wskazanego producenta. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia i zakres ilościowy dla Części VI zamówienia zawarte są w ,,Opisie Przedmiotu Zamówienia – Formularzu asortymentowo - cenowym”, który stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Część VI zamówienia.
Interne Kennung: Część VI
Los: LOT-0007
Titel: Sukcesywna dostawa odczynników do badania moczu dla Polskiego Laboratorium Antydopingowego - Część VII.
Beschreibung: Zakup i sukcesywna dostawa odczynników immunochemicznych wskazanego producenta. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia i zakres ilościowy dla Części VII zamówienia zawarte są w ,,Opisie Przedmiotu Zamówienia – Formularzu asortymentowo - cenowym”, który stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Część VII zamówienia.
Interne Kennung: Część VII
Los: LOT-0008
Titel: Sukcesywna dostawa odczynników do badania moczu dla Polskiego Laboratorium Antydopingowego - Część VIII.
Beschreibung: Zakup i sukcesywna dostawa odczynników do przygotowania faz ruchomych do chromatografii cieczowej wskazanego producenta. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia i zakres ilościowy dla Części VIII zamówienia zawarte są w ,,Opisie Przedmiotu Zamówienia – Formularzu asortymentowo - cenowym”, który stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Część VIII zamówienia.
Interne Kennung: Część VIII
Los: LOT-0009
Titel: Sukcesywna dostawa odczynników do badania moczu dla Polskiego Laboratorium Antydopingowego - Część IX.
Beschreibung: Zakup i sukcesywna dostawa odczynników do przygotowania próbek wskazanego producenta. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia i zakres ilościowy dla Części IX zamówienia zawarte są w ,,Opisie Przedmiotu Zamówienia – Formularzu asortymentowo - cenowym”, który stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Część IX zamówienia.
Interne Kennung: Część IX
Los: LOT-0010
Titel: Sukcesywna dostawa odczynników do badania moczu dla Polskiego Laboratorium Antydopingowego - Część X.
Beschreibung: Zakup i sukcesywna dostawa odczynników do mycia aparatu blotcycler wskazanego producenta. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia i zakres ilościowy dla Części X zamówienia zawarte są w ,,Opisie Przedmiotu Zamówienia – Formularzu asortymentowo - cenowym”, który stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Część X zamówienia.
Interne Kennung: Część X
Los: LOT-0011
Titel: Sukcesywna dostawa odczynników do badania moczu dla Polskiego Laboratorium Antydopingowego - Część XI.
Beschreibung: Zakup i sukcesywna dostawa substancji wzorcowej wskazanego producenta. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia i zakres ilościowy dla Części XI zamówienia zawarte są w ,,Opisie Przedmiotu Zamówienia – Formularzu asortymentowo - cenowym”, który stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Część XI zamówienia.
Interne Kennung: Część XI
Los: LOT-0012
Titel: Sukcesywna dostawa odczynników do badania moczu dla Polskiego Laboratorium Antydopingowego - Część XII.
Beschreibung: Zakup i sukcesywna dostawa odczynników do oczyszczania próbek wskazanego producenta. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia i zakres ilościowy dla Części XII zamówienia zawarte są w ,,Opisie Przedmiotu Zamówienia – Formularzu asortymentowo - cenowym”, który stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Część XII zamówienia.
Interne Kennung: Część XII
Los: LOT-0013
Titel: Sukcesywna dostawa odczynników do badania moczu dla Polskiego Laboratorium Antydopingowego - Część XIII.
Beschreibung: Zakup i sukcesywna dostawa odczynników do upochodniania wskazanego producenta. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia i zakres ilościowy dla Części XIII zamówienia zawarte są w ,,Opisie Przedmiotu Zamówienia – Formularzu asortymentowo - cenowym”, który stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Część XIII zamówienia.
Interne Kennung: Część XIII
Los: LOT-0014
Titel: Sukcesywna dostawa odczynników do badania moczu dla Polskiego Laboratorium Antydopingowego - Część XIV.
Beschreibung: Zakup i sukcesywna dostawa standaryzowanego liofilizatu wskazanego producenta. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia i zakres ilościowy dla Części XIV zamówienia zawarte są w ,,Opisie Przedmiotu Zamówienia – Formularzu asortymentowo - cenowym”, który stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Część XIV zamówienia.
Interne Kennung: Część XIV