2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wybór przez BGK Pośredników Finansowych w celu wdrażania Instrumentu Finansowego „Pożyczka Rozwojowa” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są zlecone przez Bank Gospodarstwa Krajowego (BGK) zadania polegające na wdrożeniu i zarządzaniu Instrumentem Finansowym Pożyczka Rozwojowa, do którego BGK wniesie wkład finansowy ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020, z którego udzielane będą Jednostkowe Pożyczki oraz który będzie podlegał zwrotowi do BGK na warunkach określonych w Umowie Operacyjnej.
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: DZZK/9/DIF/2022 cz. I Aneks nr 3
Art des Auftrags: Dienstleistungen