See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi kompleksowe dostawy energii elektrycznej do obiektów: budynków, drogowych sygnalizacji świetlnych, przepompowni wód deszczowych i promów na terenie administrowania WZDW na okres od dnia podpisania umowy nie wcześniej niż 01.01.2025 r. do 31.12.2028 r. (4lata).
Beschreibung: Usługi kompleksowe dostawy energii elektrycznej do obiektów: budynków, drogowych sygnalizacji świetlnych, przepompowni wód deszczowych i promów na terenie administrowania WZDW na okres od dnia podpisania umowy nie wcześniej niż 01.01.2025 r. do 31.12.2028 r. (4lata). Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi polegającej na dostawie energii elektrycznej wraz z usługą dystrybucji energii elektrycznej na potrzeby Zamawiającego. 5.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym nazwy i lokalizacje obiektów, prognozowane zapotrzebowanie na energię elektryczną w okresie obowiązywania umowy, rodzaje taryf, moc umowną, miejsce dostarczania oraz niezbędne dane do zawarcia umowy zawierają załączniki nr 1 oraz załącznik nr 2. Zamówienie podzielone zostało na 2 części Część I – dostawa energii do obiektów wymienionych w formularzu cenowo - ofertowym części 1.I.-1.IX. ( zał nr 1) Część II – dostawa energii do obiektów wymienionych w formularzu cenowo – ofertowym części 2.I.-2.2. ( zał. nr 2) Zamawiający zastrzega, że Wykonawca może złożyc ofertę wyłącznie na 1 część zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 667271-2024
Interne Kennung: WZP.271-128/24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I -Dostawa energii do obiektów wymienionych w formularzu cenowo - ofertowym części 1.I.-1.IX.
Beschreibung: Usługi dostawy energii elektrycznej do obiektów: budynków, drogowych sygnalizacji świetlnych, przepompowni wód deszczowych i promów na terenie administrowania WZDW na okres od dnia podpisania umowy nie wcześniej niż 01.01.2025 r. do 31.12.2028 r. (4lata). Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na dostawie energii elektrycznej wraz z usługą dystrybucji energii elektrycznej na potrzeby Zamawiającego. 5.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym nazwy i lokalizacje obiektów, prognozowane zapotrzebowanie na energię elektryczną w okresie obowiązywania umowy, rodzaje taryf, moc umowną, miejsce dostarczania oraz niezbędne dane do zawarcia umowy zawierają załączniki nr 1 Informujemy, że przy świadczeniu usługi kompleksowej, będącej przedmiotem zamówienia stosuje się zamówienie uzupełniające. Oznacza to możliwość zmiany ilości punktów odbioru energii, o których mowa w załączniku 1 5.3. Wskazane w załączniku nr 1 wartości są wartościami szacunkowymi, co nie odzwierciedla realnego bądź deklarowanego wykorzystania energii elektrycznej w czasie trwania umowy i w żadnym razie nie może być podstawą jakichkolwiek roszczeń ze strony Wykonawcy. Rzeczywiste rozliczenia odbywać się będą na podstawie bieżących wskazań układów pomiarowo-rozliczeniowych za dostawę energii elektrycznej zgodnie z ofertą Wykonawcy, za dystrybucję energii elektrycznej odbywać się będą na podstawie opłat wynikających z Taryfy dla usług dystrybucji energii elektrycznej właściwego Operatora Systemu Dystrybucyjnego.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Część II-Dostawa energii do obiektów wymienionych w formularzu cenowo – ofertowym części 2.I.-2.2.
Beschreibung: Usługi dostawy energii elektrycznej do obiektów: budynków, drogowych sygnalizacji świetlnych, przepompowni wód deszczowych i promów na terenie administrowania WZDW na okres od dnia podpisania umowy nie wcześniej niż 01.01.2025 r. do 31.12.2028 r. (4lata). Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na dostawie energii elektrycznej wraz z usługą dystrybucji energii elektrycznej na potrzeby Zamawiającego. 5.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym nazwy i lokalizacje obiektów, prognozowane zapotrzebowanie na energię elektryczną w okresie obowiązywania umowy, rodzaje taryf, moc umowną, miejsce dostarczania oraz niezbędne dane do zawarcia umowy zawierają załączniki nr 2 Informujemy, że przy świadczeniu usługi kompleksowej, będącej przedmiotem zamówienia stosuje się zamówienie uzupełniające. Oznacza to możliwość zmiany ilości punktów odbioru energii, o których mowa w załączniku 2 5.3. Wskazane w załączniku nr 2 wartości są wartościami szacunkowymi, co nie odzwierciedla realnego bądź deklarowanego wykorzystania energii elektrycznej w czasie trwania umowy i w żadnym razie nie może być podstawą jakichkolwiek roszczeń ze strony Wykonawcy. Rzeczywiste rozliczenia odbywać się będą na podstawie bieżących wskazań układów pomiarowo-rozliczeniowych za dostawę energii elektrycznej zgodnie z ofertą Wykonawcy, za dystrybucję energii elektrycznej odbywać się będą na podstawie opłat wynikających z Taryfy dla usług dystrybucji energii elektrycznej właściwego Operatora Systemu Dystrybucyjnego.
Interne Kennung: 2