2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie usługi odbioru i zagospodarowania odpadów (komunalnych osadów ściekowych higienizowanych i niehigienizowanych) z Oczyszczalni Ścieków Hajdów w Lublinie: Zadanie I: Odbiór i zagospodarowanie osadów od 01.07.2025 r. do 30.09.2025 r. Zadanie II: Odbiór i zagospodarowanie osadów od 01.10.2025 r. do 31.12.2025 r."
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje usługę polegającą na bieżącym odbiorze z Oczyszczalni Ścieków Hajdów w Lublinie, wywozie i zagospodarowaniu odwodnionych osadów, które pochodzą z: ─ oczyszczalni ścieków Hajdów (osad odwodniony) - kod odpadu 19 08 05 (higienizowane i niehigienizowane ustabilizowane komunalne osady ściekowe); ─ oczyszczalni ścieków Rokitno (osad odwodniony) - kod odpadu 19 08 05 (niehigienizowane ustabilizowane komunalne osady ściekowe). Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 zadania w następujący sposób: Zadanie I: Odbiór i zagospodarowanie higienizowanych i niehigienizowanych ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych w III kwartale 2025 roku – tj. od 01.07.2025 r. do 30.09.2025 r. w łącznej ilości do 9 000 Mg. Zadanie II: Odbiór i zagospodarowanie higienizowanych i niehigienizowanych ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych w IV kwartale 2025 roku – tj. od 01.10.2025 r. do 31.12.2025 r. w łącznej ilości do 8 500 Mg.
Interne Kennung: EZ/241/11/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego komunikacja między Zamawiającym a wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem https://ezamowienia.gov.pl/ Zamawiający dopuszcza komunikację za pomocą poczty elektronicznej na adres e-mail: zampub@mpwik.lublin.pl (nie dotyczy składania ofert). Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi posiadać konto podmiotu „Wykonawca” na Platformie e-Zamówienia. Komunikacja w postępowaniu, z wyłączeniem składania ofert/wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, odbywa się drogą elektroniczną za pośrednictwem formularzy do komunikacji dostępnych w zakładce „Formularze” („Formularze do komunikacji”). Za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” odbywa się w szczególności przekazywanie wezwań i zawiadomień, zadawanie pytań i udzielanie odpowiedzi. Formularze do komunikacji umożliwiają również dołączenie załącznika do przesyłanej wiadomości (przycisk „dodaj załącznik”). Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” wynosi 150 MB (wielkość ta dotyczy plików przesyłanych jako załączniki do jednego formularza). Ofertę, w tym Jednolity Europejski Dokument Zamówienia (JEDZ), sporządza się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej (podpisanej kwalifikowanym podpisem elektronicznym). Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem zakładki „Oferty/wnioski”, widocznej w podglądzie postępowania po zalogowaniu się na konto Wykonawcy. Po wybraniu przycisku „Złóż ofertę” System prezentuje okno składania oferty umożliwiające przekazanie dokumentów elektronicznych, w którym znajdują się 2 pola drag&drop („przeciągnij” i „upuść”) służące do dodawania plików. System sprawdza, czy złożone pliki są podpisane i automatycznie je szyfruje, jednocześnie informując o tym wykonawcę. Maksymalny łączny rozmiar plików stanowiących ofertę lub składanych wraz z ofertą to 250 MB.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513600 Schlammbeseitigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513700 Schlammtransport, 90513800 Schlammbehandlung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie I: Odbiór i zagospodarowanie osadów od 01.07.2025 r. do 30.09.2025 r.
Beschreibung: Odbiór i zagospodarowanie higienizowanych i niehigienizowanych ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych w III kwartale 2025 roku –tj. od 01.07.2025 r. do 30.09.2025 r. w łącznej ilości do 9 000 Mg.
Interne Kennung: Zadanie I
Menge: 9 000 Tonnen
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie II: Odbiór i zagospodarowanie osadów od 01.10.2025 r. do 31.12.2025 r.
Beschreibung: Odbiór i zagospodarowanie higienizowanych i niehigienizowanych ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych w IV kwartale 2025 roku –tj. od 01.10.2025 r. do 31.12.2025 r. w łącznej ilości do 8 500 Mg.
Interne Kennung: Zadanie II
Menge: 8 500 Tonnen