2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění nákupu letenek, dopravy, ubytování a cestovního pojištění pro účely zahraničních cest zaměstnanců resortu MPSV
Beschreibung: Předmětem plnění centralizovaně zadávané veřejné zakázky jsou služby spočívající v komplexním zajištění (obstarání) letenek, jízdenek a dalších jízdních dokladů, resp. smluvní dopravy pro účely realizace zahraničních služebních cest s tím, že součástí plnění jsou i související služby, např. reklamace či vymáhání nákladů vzniklých v důsledku zpoždění ze strany dopravce. Předmětem plnění je dále zajištění ubytování v zahraničí pro zaměstnance vysílané na zahraniční služební cesty a rovněž zajištění cestovního pojištění léčebných výloh zaměstnanců vysílaných na služební cesty do zahraničí.
Vorherige Bekanntmachung: 386408-2023
Interne Kennung: VZ/CN/8/2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: v souladu s § 56 ZZVZ
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63000000 Hilfs- und Nebentätigkeiten im Bereich Verkehr; Reisebürodienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66518000 Versicherungsmakler- und -agenturdienste
5. Los
Los: LOT-0001