2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wmo Begeleiding - Brabantse Wal gemeenten
Beschreibung: De gemeenten Bergen op Zoom, Steenbergen en Woensdrecht zijn een inkooptraject gestart voor de inkoop van diensten voor Wmo Begeleiding. De gemeenten sluiten gezamenlijk een raamovereenkomst af. De beoogde ingangsdatum van deze raamovereenkomsten is 1 januari 2026. Deze aanbesteding is opgedeeld in twee (2) percelen, te weten: - Perceel 1: Begeleiding individueel; - Perceel 2: Begeleiding groep, inclusief vervoer. Een aanbieder kan op beide percelen inschrijven en beide percelen gegund krijgen. Betreft het leveren van de Wmo maatwerkvoorziening Begeleiding individueel (Perceel 1) en Begeleiding groep (Perceel 2) voor inwoners van de gemeenten Bergen op Zoom, Steenbergen en Woensdrecht. De verwachting is dat in 2026 - in de drie gemeenten gezamenlijk - 1.800 cliënten gebruik gaan maken van deze maatwerkvoorziening. Dit aantal kan gedurende de overeenkomst fluctueren. De geraamde opdrachtwaarde is €145.000.000 (Perceel 1: €82.000.000, Perceel 2: €63.000.000).
Interne Kennung: dCI-000413
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: In deze aanbesteding is gekozen voor de Europese openbare procedure voor Sociale en andere specifieke diensten (SAS) als bedoeld in bijlage XIV van richtlijn 2014/24/EU en Artikel 2.38 en 2.39 van de Aanbestedingswet 2012. Een Bibob procedure maakt onderdeel uit van de Aanbesteding.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85312310 Orientierungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wmo begeleiding individueel
Beschreibung: Begeleiding individueel in het kader van de Wmo voor de gemeenten Bergen op Zoom, Steenbergen en Woensdrecht. Betreft het leveren van de Wmo maatwerkvoorziening Begeleiding individueel voor inwoners van de gemeenten Bergen op Zoom, Steenbergen en Woensdrecht. De verwachting is dat in 2026 - in de drie gemeenten gezamenlijk - 1.200 cliënten gebruik gaan maken van deze maatwerkvoorziening. Dit aantal kan gedurende de overeenkomst fluctueren. De geraamde opdrachtwaarde is €82.000.000.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De gemeente is bevoegd de raamovereenkomst viermaal (4x) met een periode van één (1) jaar eenzijdig te verlengen.
Los: LOT-0002
Titel: Wmo begeleiding groep incl. vervoer
Beschreibung: Begeleiding groep incl. vervoer in het kader van de Wmo voor de gemeenten Bergen op Zoom, Steenbergen en Woensdrecht. Betreft het leveren van de Wmo maatwerkvoorziening begeleiding groep incl. vervoer voor inwoners van de gemeenten Bergen op Zoom, Steenbergen en Woensdrecht. De verwachting is dat in 2026 - in de drie gemeenten gezamenlijk - 600 cliënten gebruik gaan maken van deze maatwerkvoorziening. Dit aantal kan gedurende de overeenkomst fluctueren. De geraamde opdrachtwaarde is €63.000.000.
Interne Kennung: 2