2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa podziemnych zbiorników na wodę do celów przeciwpożarowych w Nadleśnictwie Przemków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi projektowe i roboty budowlane związane z realizacją zadania inwestycyjnego pn.„Budowa podziemnych zbiorników na wodę do celów przeciwpożarowych w Nadleśnictwie Przemków” w ramach Projektu „Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu - zapobieganie, przeciwdziałanie oraz ograniczane skutków zagrożeń związanych z pożarami lasów ( POŻ2)" - realizowanego w formule Zaprojektuj i Wybuduj ( dalej jako "Inwestycja"). W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany będzie do przygotowania wymaganej obowiązującymi przepisami prawa dokumentacji projektowej, uzyskania na jej podstawie wymaganych zgód i pozwoleń na realizację, zrealizować zaplanowane roboty budowlane i uzyskać wymagane przepisami zgody na użytkowanie.
Interne Kennung: S.270.3.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 45111250 Bodenproben, 45111200 Baureifmachung und Abräumung
5. Los
Los: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 45111250 Bodenproben, 45111200 Baureifmachung und Abräumung