2. Verfahren
Verfahren
Titel: FAF UK – Disková pole
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka 2 ks diskových polí typu UNIFIED, určených pro připojení do sítí LAN a IP-SAN na Univerzitě Karlově, Farmaceutické fakultě v Hradci Králové, včetně poskytování servisní podpory, včetně příslušenství, dopravy, cla, instalace, uvedení do provozu, zaškolení obsluhy, dodání příslušné dokumentace, záručního servisu, a dále podle ostatních podmínek zadávací dokumentace (dále jen „disková pole“). Jedná se o moderní datové úložiště pro potřeby bakalářských a magisterských studijních programů (1 ks), a pro potřeby výuky spojené s výzkumem, tj. pro potřeby doktorského studia (1 ks). Na disková pole budou ukládána data všech zaměstnanců a studentů pregraduálního a postgraduálního studia fakulty vznikající během výuky nebo pro výuku. Předmět plnění a další požadavky zadavatele veřejné zakázky jsou blíže specifikovány v obchodních a platebních podmínkách (Příloha č. 6 zadávací dokumentace) a v Příloze č. 5 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: UKFaF/161588/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Dle Zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48823000 Dateiverwalter
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: V souladu s ust. § 100 odst. 2 ZZVZ a § 222 odst. 10 ZZVZ si zadavatel vyhrazuje právo na změnu dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky, a to v případě, dojde-li k předčasnému ukončení smlouvy. Zadavatel si v souladu s ust. § 242 odst. 5 vyhrazuje právo na stanovení lhůty pro podání námitek. Námitky lze podat nejpozději 72 hodin před skončením lhůty pro podání nabídek.