See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 96-2025 Groenonderhoud 6 percelen 2026-2027
Beschreibung: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: • Maaien boomspiegels • Onkruidvrij maken van beplantingsvakken (schoffelen) • Onkruidvrij maken van beplantingsvakken (wieden) • Beheersing natuurlijk- en zwerfafval fijn en grof • Snoeien van overgroei randen beplanting • Verjongingssnoei • Voorjaarssnoei botanische-, heester en perkrozen • Voorjaarsbeurt vaste planten en prairiebeplanting De volgende percelen vormen tezamen de uit te voeren opdracht: 1. Oude Wijken Groningen 2. Beijum Groningen 3. Meerstad en omliggende dorpen 4. Selwerd en Paddepoel Groningen 5. Oostelijke wijken Groningen 6. Hoogkerk Zie bestek
Interne Kennung: 96-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Oude Wijken Groningen
Beschreibung: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: • Maaien boomspiegels • Onkruidvrij maken van beplantingsvakken (schoffelen) • Onkruidvrij maken van beplantingsvakken (wieden) • Beheersing natuurlijk- en zwerfafval fijn en grof • Snoeien van overgroei randen beplanting • Verjongingssnoei • Voorjaarssnoei botanische-, heester en perkrozen • Voorjaarsbeurt vaste planten en prairiebeplanting Zie bestek
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst heeft een looptijd van twee (2) jaar. De overeenkomst gaat in op 9 maart 2026 en eindigt op 29 februari 2028.
Los: LOT-0002
Titel: Beijum Groningen
Beschreibung: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: • Maaien boomspiegels • Onkruidvrij maken van beplantingsvakken (schoffelen) • Onkruidvrij maken van beplantingsvakken (wieden) • Beheersing natuurlijk- en zwerfafval fijn en grof • Snoeien van overgroei randen beplanting • Verjongingssnoei • Voorjaarssnoei botanische-, heester en perkrozen • Voorjaarsbeurt vaste planten en prairiebeplanting
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Meerstad en omliggende dorpen
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Selwerd en Paddepoel Groningen
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Oostelijk wijken Groningen
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Hoogkerk
Interne Kennung: 6