See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa implantów ortopedycznych, szkła bioaktywnego oraz narzędzi i materiałów zużywalnych do artroskopu.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa implantów ortopedycznych , szkła bioaktywnego oraz narzędzi i materiałów zużywalnych do artroskopu. Przedmiot zamówienia został podzielony na 32 części (pakiety). Wykonawca może składać ofertę do jednej, kilku lub wszystkich części zamówienia. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku Nr 1A (Formularz asortymentowo-cenowy) do specyfikacji stanowiący integralną jej część. Wykonawca zobowiązany jest do realizowania dostaw na podstawie zgłoszenia Zamawiającego dokonanego drogą elektroniczną. Na czas trwania umowy Wykonawca zapewnia: a) skład konsygnacyjny implantów (komis) wskazanych przez Zamawiającego po podpisaniu umowy ( zgodnie z załącznikiem 1A Formularzem asortymentowo-cenowym) b) możliwość wymiany rozmiarów implantów ortopedycznych może dotyczyć jedynie produktów w nienaruszonych opakowaniach producenta, c) nieodpłatne użyczenie instrumentarium operacyjnego do zakładania implantów ( zgodnie z załącznikiem 1A Formularzem asortymentowo-cenowym) d) użyczenie systemu napędowego zawierającego piłę oscylacyjną i wiertarkę ( zgodnie z załącznikiem 1A Formularzem asortymentowo-cenowym) e) użyczenie kinezmatycznego systemu nawigacji komputerowej do zakładania endoprotez ( zgodnie z załącznikiem 1A Formularzem asortymentowo-cenowym) Wykonawca zapewni przeszkolenie personelu na swój koszt w siedzibie Zamawiającego w terminie uzgodnionym pomiędzy stronami ( zgodnie z załącznikiem nr 1A Formularzem asortymentowo-cenowym) Realizacja dostaw w terminie nie dłuższym niż 2 dni (robocze), od momentu złożenia zamówienia dokonanego drogą elektroniczną.
Vorherige Bekanntmachung: 6989-2026
Interne Kennung: FDZP.226.70.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33183000 Orthopädische Hilfsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1. Drut Kirschnera, grotowkręt Schanza, gwoździe Steinmana, drut do wiązania
Beschreibung: Drut Kirschnera, grotowkręt Schanza, gwoździe Steinmana, drut do wiązania
Interne Kennung: PAKIET nr 1
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET nr 2: Zestaw implantów do zespoleń w obrębie kończyn górnych i dolnych
Beschreibung: Zestaw implantów do zespoleń w obrębie kończyn górnych i dolnych
Interne Kennung: PAKIET nr 2
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET nr 3: Implanty do zaopatrzenia złamań w obrębie kończyny dolnej , tytanowe.
Beschreibung: PAKIET nr 3: Implanty do zaopatrzenia złamań w obrębie kończyny dolnej , tytanowe.
Interne Kennung: PAKIET nr 3
Los: LOT-0004
Titel: PAKIET nr 4: Implanty do chirurgii artroskopowej i małoinwazyjnej w obrębie barku.
Beschreibung: Implanty do chirurgii artroskopowej i małoinwazyjnej w obrębie barku.
Interne Kennung: PAKIET nr 4
Los: LOT-0005
Titel: PAKIET nr 5: Implanty do chirurgii stopy.
Beschreibung: Implanty do chirurgii stopy.
Interne Kennung: PAKIET nr 5
Los: LOT-0006
Titel: PAKIET nr 6: Endoproteza głowy kości promieniowej
Beschreibung: Endoproteza głowy kości promieniowej
Interne Kennung: PAKIET nr 6
Los: LOT-0007
Titel: PAKIET nr 7: Implanty do leczenia złamań okołoprotezowych.
Beschreibung: Implanty do leczenia złamań okołoprotezowych.
Interne Kennung: PAKIET nr 7
Los: LOT-0008
Titel: PAKIET nr 8: Implanty i system rewizyjny biodra (panewki i trzpienia)
Beschreibung: Implanty i system rewizyjny biodra (panewki i trzpienia)
Interne Kennung: PAKIET nr 8
Los: LOT-0009
Titel: PAKIET nr 9: Implanty do operacji rekonstrukcyjnych, artroskopowych w obrębie stawu kolanowego.
Beschreibung: Implanty do operacji rekonstrukcyjnych, artroskopowych w obrębie stawu kolanowego.
Interne Kennung: PAKIET nr 9
Los: LOT-0011
Titel: PAKIET nr 11: Stabilizator zewnętrzny na kończynę dolną – system bezpieczny dla MRI
Beschreibung: Stabilizator zewnętrzny na kończynę dolną – system bezpieczny dla MRI
Interne Kennung: PAKIET nr 11