2. Verfahren
Verfahren
Titel: Klantvolgsysteem Schuldhulpverlening
Beschreibung: Aanbestedende dienst wenst een Klantvolgsysteem ten behoeve van de afdeling Schuldhulpverlening in te kopen. Onderdeel van de opdracht bevat de conversie van alle actieve en afgeronde dossiers naar de nieuwe applicatie. Inschatting van de aantallen per 1 januari 2027 staat hierna weergegeven: • Actieve dossiers: 160 • Passieve dossiers: 500 Hierbij is uitgegaan van het huidige aantal actieve dossiers (160), een gemiddelde in- en uitstroom van 10 dossiers per maand
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Opdracht betreft een Overeenkomst met een initiële looptijd van 01-01-2027 t/m 31-12-2030 met een eenzijdige optie voor Opdrachtgever tot verlenging van drie (3) maal twee (2) jaar.