16234-2024 - Wettbewerb
Polen – Reinigungsdienste – Świadczenie usług sprzątania obiektów oraz terenów zewnętrznych Inspektoratów Oddziału ZUS w Sosnowcu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług sprzątania obiektów oraz terenów zewnętrznych Inspektoratów Oddziału ZUS w Sosnowcu
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie usług w zakresie kompleksowego sprzątania wewnątrz obiektów Inspektoratów Oddziału ZUS w Sosnowcu, utrzymania w czystości terenów zewnętrznych posesji i pielęgnacji zieleni wokół obiektów, odśnieżania, usuwania oblodzeń i śliskości w okresie zimowym, usługi dezynfekcji i deratyzacji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załączniku nr 1 do SWZ oraz w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 10 do SWZ.
Interne Kennung: 380000.271.6.2023-ZAP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Termin składania ofert dla niniejszego postępowania został skrócony na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 1 ustawy pzp ponieważ poprzedzony został publikacją wstępnego ogłoszenia informacyjnego nr 2023/S 035-102575
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung, 90919200 Büroreinigung, 90911300 Fensterreinigung, 90914000 Parkplatzreinigung, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 77311000 Pflegearbeiten für Ziergärten und Parks, 90912000 Strahlreinigung von Rohrgerüsten, 77211500 Baumpflege, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau, 77314100 Anlegen von Rasen, 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen, 90921000 Desinfektion und Schädlingsbekämpfung, 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste, 90923000 Rattenbekämpfung
5. Los
Los: LOT-0001