2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA ZESTAWÓW KOMPUTEROWYCH WRAZ Z DOPOSAŻENIEM STERYLIZATORNII W SPRZĘT INFORMATYCZNY W RAMACH REALIZOWANEJ INWESTYCJI „BUDOWA ŚLĄSKIEGO CENTRUM ONKOLOGII I HEMATOLOGII DZIECIĘCEJ”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest DOSTAWA ZESTAWÓW KOMPUTEROWYCH WRAZ Z DOPOSAŻENIEM STERYLIZATORNII W SPRZĘT INFORMATYCZNY W RAMACH REALIZOWANEJ INWESTYCJI „BUDOWA ŚLĄSKIEGO CENTRUM ONKOLOGII I HEMATOLOGII DZIECIĘCEJ”, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1, szczegółowym formularzu ofertowym stanowiący załącznik 1a do SWZ oraz opisem wymagań minimalnych stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: ZP/22/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DOSTAWA ZESTAWÓW KOMPUTEROWYCH
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest DOSTAWA ZESTWAÓW KOMPUTEROWYCH , zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1, szczegółowym formularzu ofertowym stanowiący załącznik 1a do SWZ oraz opisem wymagań minimalnych stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: DOPOSAŻENIE STERYLIZATORNII
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest DOPOSAŻENIE STERYLIZATORNII, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1, szczegółowym formularzu ofertowym stanowiący załącznik 1a do SWZ oraz opisem wymagań minimalnych stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: 2