162411-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Reparatur und Wartung von Musikinstrumenten – Restaurátorská rekonstrukce varhan v kostele Panny Marie Bolestné – Mariánské Radčice
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRestaurátorská rekonstrukce varhan v kostele Panny Marie Bolestné – Mariánské Radčice
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je restaurátorská rekonstrukce varhan a skříně v kostele Panny Marie Bolestné – Mariánské Radčice
Interne KennungVarhany
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50860000 Reparatur und Wartung von Musikinstrumenten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37311300 Orgeln
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je restaurátorská rekonstrukce varhan s jedním klínovým měchem a varhanní skříně v kostele Panny Marie Bolestné – Mariánské Radčice.
Interne Kennungvarhany
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku v souladu s §100 zákona č. 134/2016, o zadávání veřejných zakázek. Změna závazku ze smlouvy, na kterou bude aplikováno uvedené ustanovení, bude možná v případě, kdy orgán dohledu – národní památkový ústav, či obdobný orgán památkové ochrany a péče vznese v průběhu provádění díla požadavek na změnu rozsahu díla, použití technologie, postupu či materiálů nad rámec restaurátorského záměru, podle kterého je dílo prováděno.