See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa części zamiennych do kolejek SMT SCHARF dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 295-22-02
Beschreibung: 1. Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. (Dz.U. poz. 2019 ze zm.), zwanej dalej ustawą Pzp. 2. Postępowanie jest prowadzone w języku polskim. 3. Dostawa części zamiennych do kolejek SMT SCHARF dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 295-22-02. 4. W celu potwierdzenia, że oferowane świadczenie jest zgodne z wymaganiami Zamawiającego wymagane jest złożenie wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych. 5. Zamawiający zastosuje procedurę odwróconą badania i oceny ofert, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp.
Vorherige Bekanntmachung: 351017-2025
Interne Kennung: 702500570
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43600000 Teile für Bergbaumaschinen, Maschinen für die Steingewinnung und Baumaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 702504149
Beschreibung: EXIM HOLDING Piotr Andreasik
Interne Kennung: 702504149
Los: LOT-0002
Titel: 702504148
Beschreibung: Firma Handlowo – Usługowa „MERITUM” Danuta Kraski
Interne Kennung: 702504148
Los: LOT-0003
Titel: 702504151
Beschreibung: SMT SCHARF POLSKA Sp. z o.o.
Interne Kennung: 702504151
Los: LOT-0004
Titel: 702504150
Beschreibung: ZUM GRABAS SPÓŁKA JAWNA
Interne Kennung: 702504150