See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostarczanie zimnej wody i odprowadzanie ścieków do i z budynków, obiektów oraz lokali zarządzanych przez Miejski Zarząd Nieruchomości Komunalnych w Jaworznie, w latach 2025 - 2028.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie zimnej wody i odprowadzanie ścieków do i z budynków, obiektów oraz lokali zarządzanych przez Miejski Zarząd Nieruchomości Komunalnych w Jaworznie, w latach 2025 - 2028. Przedmiot zamówienia określa Wykaz budynków, obiektów oraz lokali zarządzanych przez Miejski Zarząd Nieruchomości Komunalnych w Jaworznie, do których dostarczana będzie zimna woda i z których odprowadzane będą ścieki, stanowiący załącznik nr 6 do ZAPROSZENIA DO NEGOCJACJI.
Interne Kennung: DZP.261.2.11.2024
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65111000 Trinkwasserversorgung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 41110000 Trinkwasser, 90410000 Abwassersammlung
5. Los
Los: LOT-0001