2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja infrastruktury oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Grudziądz
Beschreibung: 4.1. Przedmiotem zamówienia jest „Modernizacja infrastruktury oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Grudziądz”. 4.2. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) demontaż starych, dostawę z wymianą (montażem) 990 szt. opraw sodowych na oprawy energooszczędne LED, szczegółowo opisane w załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ); 2) wykonanie projektu czasowej organizacji ruchu (jeżeli będzie wymagane); 4.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w OPZ – zał. nr 1 do SWZ, a także w załączniku nr 2 do SWZ Projektowane postanowienia umowy. Wykonawca winien w ofercie przyjąć wycenę zgodnie z Wariantem 2 określonym w załączonych audytach (zał. nr 1 do SWZ – OPZ).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31520000 Leuchten und Beleuchtungszubehör
5. Los
Los: LOT-0001