162646-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Geräte – Dostawa sprzętu medycznego specjalistycznego jednorazowego użytku dla potrzeb Zakładu Radiologii Zabiegowej i Neuroradiologii oraz Klinicznego Oddziału Chirurgii Naczyniowej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu medycznego specjalistycznego jednorazowego użytku dla potrzeb Zakładu Radiologii Zabiegowej i Neuroradiologii oraz Klinicznego Oddziału Chirurgii Naczyniowej
BeschreibungDostawa sprzętu medycznego specjalistycznego jednorazowego użytku dla potrzeb Zakładu Radiologii Zabiegowej i Neuroradiologii oraz Klinicznego Oddziału Chirurgii Naczyniowej – 6 zadań
Interne KennungZDZ.261.21.26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
LosLOT-0001
Titelzad. 1 - CEWNIK KIERUNKOWY O RÓŻNYCH KRZYWIZNACH DO WYBIÓRCZEGO CEWNIKOWANIA TĘTNIC ŁUKU AORTY
BeschreibungCEWNIK KIERUNKOWY O RÓŻNYCH KRZYWIZNACH DO WYBIÓRCZEGO CEWNIKOWANIA TĘTNIC ŁUKU AORTY
Interne Kennungzad. 1 - CEWNIK KIERUNKOWY O RÓŻNYCH KRZYWIZNACH DO WYBIÓRCZEGO CEWNIKOWANIA TĘTNIC ŁUKU AORTY
LosLOT-0002
Titelzad. 2 - SYSTEM DO USUWANIA BLASZKI MIAŻDŻYCOWEJ DEPOZYT
BeschreibungSYSTEM DO USUWANIA BLASZKI MIAŻDŻYCOWEJ DEPOZYT
Interne Kennungzad. 2 - SYSTEM DO USUWANIA BLASZKI MIAŻDŻYCOWEJ DEPOZYT
LosLOT-0003
Titelzad. 3 - IGŁA TYPU TROKAR
BeschreibungIGŁA TYPU TROKAR
Interne Kennungzad. 3 - IGŁA TYPU TROKAR
LosLOT-0004
Titelzad. 4 - STENTGRAFT UNIWERSALNY BRZUSZNY I PIERSIOWY- DEPOZYT
BeschreibungSTENTGRAFT UNIWERSALNY BRZUSZNY I PIERSIOWY- DEPOZYT
Interne Kennungzad. 4 - STENTGRAFT UNIWERSALNY BRZUSZNY I PIERSIOWY- DEPOZYT
LosLOT-0005
Titelzad. 5 - MIKROPROWADNIKI DO MAŁYCH NACZYŃ - TYP II DEPOZYT
BeschreibungMIKROPROWADNIKI DO MAŁYCH NACZYŃ - TYP II DEPOZYT
Interne Kennungzad. 5 - MIKROPROWADNIKI DO MAŁYCH NACZYŃ - TYP II DEPOZYT
LosLOT-0006
Titelzad. 6 - ZESTAW: STENT SAMOROZPRĘŻALNY INTRAKRANIALNY Z ZESTAWEM WPROWADZAJĄCYM DEPOZYT
BeschreibungZESTAW: STENT SAMOROZPRĘŻALNY INTRAKRANIALNY Z ZESTAWEM WPROWADZAJĄCYM DEPOZYT
Interne Kennungzad. 6 - ZESTAW: STENT SAMOROZPRĘŻALNY INTRAKRANIALNY Z ZESTAWEM WPROWADZAJĄCYM DEPOZYT