See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa układów sterujących hydraulicznych do obudowy ścianowej KW/ZRP dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział Zakład Remontowo-Produkcyjny, nr grupy 295-27-17
Beschreibung: Postępowanie obejmuje 1 zadanie (3 pozycje) : 1) UKŁAD STERUJĄCY HYDRAULICZNY SEKCJI LINIOWEJ 16XFUNKCYJNY KPL PILOTOWY 43MPA UH0819-01.01 OBUDOWA ZRP-15/35-POZ, ZRP-15/35-POZ/BSN DOH - 94 szt. 2) UKŁAD STERUJĄCY HYDRAULICZNY SEKCJI PRZEJŚCIOWEJ 16XFUNKCYJNY KPL PILOTOWY 43MPA UH0819-01.02 OBUDOWA ZRP-15/35-POZ, ZRP-15/35-POZ/BSN DOH - 20 szt. 3) UKŁAD STERUJĄCY HYDRAULICZNY SEKCJI SKRAJNEJ 20XFUNKCYJNY KPL PILOTOWY 43MPA UH0819-01.03 OBUDOWA ZRP-15/35-POZ, ZRP-15/35-POZ/BSN DOH - 8 szt.
Vorherige Bekanntmachung: 836342-2025
Interne Kennung: 512500953
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43140000 Mobile hydraulische Grubenausbausysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1
Beschreibung: 1) UKŁAD STERUJĄCY HYDRAULICZNY SEKCJI LINIOWEJ 16XFUNKCYJNY KPL PILOTOWY 43MPA UH0819-01.01 OBUDOWA ZRP-15/35-POZ, ZRP-15/35-POZ/BSN DOH - 94 szt. 2) UKŁAD STERUJĄCY HYDRAULICZNY SEKCJI PRZEJŚCIOWEJ 16XFUNKCYJNY KPL PILOTOWY 43MPA UH0819-01.02 OBUDOWA ZRP-15/35-POZ, ZRP-15/35-POZ/BSN DOH - 20 szt. 3) UKŁAD STERUJĄCY HYDRAULICZNY SEKCJI SKRAJNEJ 20XFUNKCYJNY KPL PILOTOWY 43MPA UH0819-01.03 OBUDOWA ZRP-15/35-POZ, ZRP-15/35-POZ/BSN DOH - 8 szt.