2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa sieci kanalizacji sanitarnej i sieci wodociągowej wraz z rozbudową oczyszczalni ścieków na terenie Gminy Świerklaniec – ETAP II
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania polegającego na budowie kanalizacji sanitarnej i wodociągowej wraz z odtworzeniem nawierzchni po wykonanych robotach na terenie Gminy Świerklaniec w ramach odrębnych dokumentacji projektowych. Zadanie podzielone jest na dwie części, w ramach których należy wykonać: 1.1 Część 1– Nowe Chechło ul. Powstańców, ul. Leśna, ul. Skowronków, ul. Szpaków, ul. Jaśminowa, ul. Grzybowa, ul. Astrów, ul. Brata Alberta. Zakres prac obejmuje min.: 1. Budowę kanalizacji sanitarnej fi 200 z PCV wraz z przyłączami fi 160 z PVC – ok 8 082mb 2. Odtworzenie nawierzchni bo wykonanych robotach. 3. Przebudową infrastruktury podziemnej kolidującej z nowymi sieciami. 4. Budowę sieci kanalizacji sanitarnej (ciśnieniowej) fi 90 z PE – ok 457mb 5. Budowę przepompowni ścieków 1 szt. 6. Budowę sieci wodociągowej fi 63, fi 110 oraz fi 160 – ok 590mb 1.2 Część 2 – Nakło Śląskie ul. Gościnna, Przyjaźni, Wąska, Szeroka, Grzegorza, Główna. Zakres prac obejmuje min.: 1. Budowę sieci kanalizacji sanitarnej od fi 110 do fi 600 z PCV wraz z przyłączami fi 160 z PVC– ok 1570mb 2. Przebudowę infrastruktury podziemnej kolidującej z nowymi sieciami. 3. Przebudowę sieci wodociągu od fi 50 do fi 160 – ok 1003,5 mb 4. Odtworzenie nawierzchni po wykonanych robotach. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają: 2.1 Odrębne dokumentacje projektowe oraz STWiORB – załączniki do SWZ. 2.2 Wzór umowy – stanowiący załącznik do SWZ. 3. Wykonawca udzieli Zamawiającemu gwarancji i rękojmi (dla każdej z części) na wykonane roboty budowlane na okres co najmniej 60 miesięcy (5 lat) lub zgodnie z ofertą wykonawcy, licząc od dnia podpisania Protokołu Obioru Końcowego. UWAGA: Dodatkowy okres gwarancji i rękojmi stanowi kryterium oceny ofert.
Interne Kennung: IZ.271.2.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45232440 Bauarbeiten für Abwasserrohre
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten, 45232410 Kanalisationsarbeiten, 45100000 Baureifmachung, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45111240 Baugrundentwässerungsarbeiten, 45111291 Erschließungsarbeiten, 45231100 Bauarbeiten für Rohrleitungen, 45233142 Straßenausbesserungsarbeiten, 45233200 Diverse Oberbauarbeiten, 45236000 Oberbauarbeiten, 45232000 Bauarbeiten und zugehörige Arbeiten für Rohrleitungen und Kabelnetze
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Budowa sieci kanalizacji sanitarnej i sieci wodociągowej wraz z rozbudową oczyszczalni ścieków na terenie Gminy Świerklaniec – ETAP II Część 1
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania polegającego na budowie kanalizacji sanitarnej i wodociągowej wraz z odtworzeniem nawierzchni po wykonanych robotach na terenie Gminy Świerklaniec w ramach odrębnych dokumentacji projektowych. Zadanie podzielone jest na dwie części, w ramach których należy wykonać: 1.1 Część 1– Nowe Chechło ul. Powstańców, ul. Leśna, ul. Skowronków, ul. Szpaków, ul. Jaśminowa, ul. Grzybowa, ul. Astrów, ul. Brata Alberta. Zakres prac obejmuje min.: 1. Budowę kanalizacji sanitarnej fi 200 z PCV wraz z przyłączami fi 160 z PVC – ok 8 082mb 2. Odtworzenie nawierzchni bo wykonanych robotach. 3. Przebudową infrastruktury podziemnej kolidującej z nowymi sieciami. 4. Budowę sieci kanalizacji sanitarnej (ciśnieniowej) fi 90 z PE – ok 457mb 5. Budowę przepompowni ścieków 1 szt. 6. Budowę sieci wodociągowej fi 63, fi 110 oraz fi 160 – ok 590mb 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają: 2.1 Odrębne dokumentacje projektowe oraz STWiORB – załączniki do SWZ. 2.2 Wzór umowy – stanowiący załącznik do SWZ. 3.Wykonawca udzieli Zamawiającemu gwarancji i rękojmi (dla każdej z części) na wykonane roboty budowlane na okres co najmniej 60 miesięcy (5 lat) lub zgodnie z ofertą wykonawcy, licząc od dnia podpisania Protokołu Obioru Końcowego. UWAGA: Dodatkowy okres gwarancji i rękojmi stanowi kryterium oceny ofert.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten, 45100000 Baureifmachung, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45111240 Baugrundentwässerungsarbeiten, 45111291 Erschließungsarbeiten, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten, 45231100 Bauarbeiten für Rohrleitungen, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 45232000 Bauarbeiten und zugehörige Arbeiten für Rohrleitungen und Kabelnetze, 45232410 Kanalisationsarbeiten, 45233142 Straßenausbesserungsarbeiten, 45233200 Diverse Oberbauarbeiten, 45236000 Oberbauarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
Los: LOT-0001
Titel: Budowa sieci kanalizacji sanitarnej i sieci wodociągowej wraz z rozbudową oczyszczalni ścieków na terenie Gminy Świerklaniec – ETAP II Część 2
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania polegającego na budowie kanalizacji sanitarnej i wodociągowej wraz z odtworzeniem nawierzchni po wykonanych robotach na terenie Gminy Świerklaniec w ramach odrębnych dokumentacji projektowych. Zadanie podzielone jest na dwie części, w ramach których należy wykonać: 1.2 Część 2 – Nakło Śląskie ul. Gościnna, Przyjaźni, Wąska, Szeroka, Grzegorza, Główna. Zakres prac obejmuje min.: 1. Budowę sieci kanalizacji sanitarnej od fi 110 do fi 600 z PCV wraz z przyłączami fi 160 z PVC– ok 1 570mb 2. Przebudowę infrastruktury podziemnej kolidującej z nowymi sieciami. 3. Przebudowę sieci wodociągu od fi 50 do fi 160 – ok 1 003,5mb 4. Odtworzenie nawierzchni po wykonanych robotach. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają: 2.1 Odrębne dokumentacje projektowe oraz STWiORB – załączniki do SWZ. 2.2 Wzór umowy – stanowiący załącznik do SWZ. 3.Wykonawca udzieli Zamawiającemu gwarancji i rękojmi (dla każdej z części) na wykonane roboty budowlane na okres co najmniej 60 miesięcy (5 lat) lub zgodnie z ofertą wykonawcy, licząc od dnia podpisania Protokołu Obioru Końcowego. UWAGA: Dodatkowy okres gwarancji i rękojmi stanowi kryterium oceny ofert.