162741-2026 - Ergebnis
Tschechien – Fleisch – Dodávky potravin pro stravovací provoz Litomyšlské nemocnice – maso a zvěřina
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávky potravin pro stravovací provoz Litomyšlské nemocnice – maso a zvěřina
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody na dodávku potravin – masa a zvěřiny s min. třemi účastníky zadávacího řízení. Místem příjmu dodávek masa a zvěřiny je stravovací provoz Litomyšlské nemocnice. Rámcová dohoda bude uzavřena na dobu určitou jednoho (1) roku.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrensotevřené řízení
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15110000 Fleisch
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1