See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ophalen en verwerken afval technische dienst
Beschreibung: Ophalen en verwerken afval technische dienst
Interne Kennung: PPP01I-669/5067/2025/14
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ophalen en verwerken van steenbrokken en beton
Beschreibung: Ophalen en verwerken van steenbrokken en beton
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
Los: LOT-0010
Titel: Ophalen en verwerken van papier en karton
Beschreibung: Ophalen en verwerken van papier en karton
Interne Kennung: 10
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
Los: LOT-0011
Titel: Ophalen en verwerken van PMD
Beschreibung: Ophalen en verwerken van PMD
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: Huur, ledigen en verwerken van Schaeffers voor evenementen: rest, PMD, papier en karton
Beschreibung: Huur, ledigen en verwerken van Schaeffers voor evenementen: rest, PMD, papier en karton
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0002
Titel: Ophalen en verwerken van aarde vermengd met een beperkt gedeelte steenbrokken, beton, bouwafval (max. ca 20%)
Beschreibung: Ophalen en verwerken van aarde vermengd met een beperkt gedeelte steenbrokken, beton, bouwafval (max. ca 20%)
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Ophalen en verwerken van afval veegmachine (zand, aarde, papier, bladeren, kleine drankverpakkingen)
Beschreibung: Ophalen en verwerken van afval veegmachine (zand, aarde, papier, bladeren, kleine drankverpakkingen)
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Ophalen en verwerken van gemengd groenafval
Beschreibung: Ophalen en verwerken van gemengd groenafval
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Verwerken van aangeleverd gemengd groenafval
Beschreibung: Verwerken van aangeleverd gemengd groenafval
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Ophalen en verwerken van boomwortels en andere niet te verhakselen takken/stammen
Beschreibung: Ophalen en verwerken van boomwortels en andere niet te verhakselen takken/stammen
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Verwerken van aangeleverd afval klasse II (restafval)
Beschreibung: Verwerken van aangeleverd afval klasse II (restafval)
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Ophalen en verwerken van afval klasse II (restafval)
Beschreibung: Ophalen en verwerken van afval klasse II (restafval)
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Ophalen en verwerken houtafval
Beschreibung: Ophalen en verwerken houtafval
Interne Kennung: 9