2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Aktualizacja bazy danych EGIB jednostki Olesno”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie numerycznej obiektywnej mapy EGiB wraz z weryfikacją terenową budynków, ich pomiarem sytuacyjnym oraz dostosowaniem danych ewidencyjnych do obowiązującego PMD dla obrębu Olesno. 2. Zakres prac został podzielony na dwa etapy: 1) Etap 1: a) pozyskanie danych z PODGiK, b) analiza danych cyfrowych i dokumentacji geodezyjno-prawnej, c) dostosowanie klas bonitacyjnych i użytkowników gruntowych, d) korekta RWM EGiB e) opracowanie wyników prac oraz uzupełninie RBD, f) wprowadzenie wyników prac do Kopii BDPZGiK i BDPZGiK, g) kontrola opracowania i odbiór prac Etapu 1 2) Etap 2: a) pozyskanie danych z PODGiK, b) pozyskanie danych o budynkach spoza PODGiK, c) terenowa weryfikacja oraz geodezyjny pomiar sytuacyjny budynków, d) opracowanie wyników prac oraz uzupełnienie RBD, e) wprowadzenie wyników prac do kopii BDPZGiK i do BDPZGiK, f) harmonizacja baz danych BDOT500 i GESUT, g) wprowadzenie wyników prac do kopii BDPZGiK i do BDPZGiK, h) walidacja plików GML oraz poprawa pozostałych błędów, i) kontrola opracowania i odbiór prac Etapu 2. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i wymagania zamawiającego zostały opisane w złączniku nr 12 do SWZ (Warunki Techniczne). 4. UWAGA!!!!!! Warunki Techniczne zostały opracowane dla wybranych jednostek ewidencyjnych Powiatu dąbrowskiego: Mędrzechów bez obrębu Mędrzechów, Olesno oraz Szczucin – obszar wiejski. Przedmiotem zamówienia jest tylko jednostka ewidencyjna Olesno.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72312000 Dateneingabe
5. Los
Los: LOT-0001